https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 528

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Somogyi-Tóth Dániel: Mint a madár ... - -légi fotói. DEDIKÁLT! A szerző névjegykártyájával. Szerk. és terv. Futó Tamás. Esterházy Péter előszavával. Miskolc, 2003., Well-PRess Kiadó Kft. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
19853.

Somogyi-Tóth Dániel: Mint a madár ... - -légi fotói. DEDIKÁLT! A szerző névjegykártyájával. Szerk. és terv. Futó Tamás. Esterházy Péter előszavával. Miskolc, 2003., Well-PRess Kiadó Kft. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
0
 
  Kosárba
  Eltávolítás
James Lord: Picasso and Dora. A personal memoir. New York, 1993., Farrar Strauss Giroux. Angol nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, foltos lapélekkel.
1
19854.

James Lord: Picasso and Dora. A personal memoir. New York, 1993., Farrar Strauss Giroux. Angol nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, foltos lapélekkel.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
EUR
,
4,57
USD
Ajánlatok száma:
0
 
  Kosárba
  Eltávolítás
Gerszi Teréz (szerk.): A századforduló világa 1800. / The Turn of the Century 1800. Kiállítási katalógus. A katalógus szerkesztője: Czére Andrea. Bp., 2003, Szépművészeti Múzeum. Kiadói papírkötésben.
1
19855.

Gerszi Teréz (szerk.): A századforduló világa 1800. / The Turn of the Century 1800. Kiállítási katalógus. A katalógus szerkesztője: Czére Andrea. Bp., 2003, Szépművészeti Múzeum. Kiadói papírkötésben.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
0
 
  Kosárba
  Eltávolítás
A magyarországi új festészet útjai és a Fészek Galéria. Szerk.: Hegyi Lóránd és Molnár Éva. Hegyi Lóránd tanulmányával. [Bp., 1988], Artunion. 63 p. Bak Imre, Birkás Ákos, Fehér László, Hencze Tamás, Kelemen Károly, Klimó Károly, Mulasics László, Nádler István. Magyar, német és angol nyelven. A művészek munkáival illusztrált. Kiadói papírkötés.
1
19856.

A magyarországi új festészet útjai és a Fészek Galéria. Szerk.: Hegyi Lóránd és Molnár Éva. Hegyi Lóránd tanulmányával. [Bp., 1988], Artunion. 63 p. Bak Imre, Birkás Ákos, Fehér László, Hencze Tamás, Kelemen Károly, Klimó Károly, Mulasics László, Nádler István. Magyar, német és angol nyelven. A művészek munkáival illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
EUR
,
8,00
USD
Ajánlatok száma:
4
Eladási ár:
3 200 Ft
 
Státna Galéria Banská Bystrica 1956-1996. Szerk.: Branislav Rezník. Kiállítási katalógus. 82p. Papírkötésben.
1
19857.

Státna Galéria Banská Bystrica 1956-1996. Szerk.: Branislav Rezník. Kiállítási katalógus. 82p. Papírkötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
EUR
,
4,00
USD
Ajánlatok száma:
1
Eladási ár:
1 400 Ft
 
Az őstársadalmaktól a civilizációkig. A Néprajzi Múzeum állandó kiállításának katalógusa magyar és angol nyelven. Néprajzi Múzeum, 1982. 102p. Kiadói papírkötésben.
1
19858.

Az őstársadalmaktól a civilizációkig. A Néprajzi Múzeum állandó kiállításának katalógusa magyar és angol nyelven. Néprajzi Múzeum, 1982. 102p. Kiadói papírkötésben.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
EUR
,
4,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
  Kosárba
  Eltávolítás
Czére Andrea: Az Esterházy-örökség. A Szépművészeti Múzeum 17. századi olasz rajzai. / Czére, Andrea: The Heritage of the Esterházy. 17th century Italian drawings in the Museum of Fine Arts. Bp., 2004., Szépművészeti Múzeum. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben.
1
19859.

Czére Andrea: Az Esterházy-örökség. A Szépművészeti Múzeum 17. századi olasz rajzai. / Czére, Andrea: The Heritage of the Esterházy. 17th century Italian drawings in the Museum of Fine Arts. Bp., 2004., Szépművészeti Múzeum. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
EUR
,
4,57
USD
Ajánlatok száma:
0
 
  Kosárba
  Eltávolítás
Zárva. Érd, 2021, Érdi Galéria. Színes képekkel, többek közt Aknay János, Eőry Emil, Manfred Karsch képeivel gazdagon illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés.
1
19860.

Zárva. Érd, 2021, Érdi Galéria. Színes képekkel, többek közt Aknay János, Eőry Emil, Manfred Karsch képeivel gazdagon illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
EUR
,
4,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
  Kosárba
  Eltávolítás
Bálványos Anna (szerk.): Gádor Magda. Szobrok és rajzok.Sculptures and drawings. Keserü Katalin tanulmányával. Study by Katalin Keserü. Bp., 1997, Kék Iskola. 48p. Angol és magyar nyelven. Fekete-fehér képekkel, Gádor Magda alkotásainak reprodukcióival gazdagon illusztrált katalógus. Kiadói papírkötésben.
1
19861.

Bálványos Anna (szerk.): Gádor Magda. Szobrok és rajzok.Sculptures and drawings. Keserü Katalin tanulmányával. Study by Katalin Keserü. Bp., 1997, Kék Iskola. 48p. Angol és magyar nyelven. Fekete-fehér képekkel, Gádor Magda alkotásainak reprodukcióival gazdagon illusztrált katalógus. Kiadói papírkötésben.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
EUR
,
5,14
USD
Ajánlatok száma:
0
 
  Kosárba
  Eltávolítás
Botos János: A Bizományi Kereskedőház és Záloghitel Rt. és jogelődei története (1773-1993). H.n., BÁV. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1
19862.

Botos János: A Bizományi Kereskedőház és Záloghitel Rt. és jogelődei története (1773-1993). H.n., BÁV. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
EUR
,
4,57
USD
Ajánlatok száma:
1
Eladási ár:
1 600 Ft
 
Claude Blair: The History of Silver (Az ezüst története). London, 1987, Macdonald, kiadói kartonált papírkötés, kicsit sérült papír védőborítóval, angol nyelven. Színes és fekete-fehér képekkel rendkívül gazdagon illusztrált kiadvány.
1
19863.

Claude Blair: The History of Silver (Az ezüst története). London, 1987, Macdonald, kiadói kartonált papírkötés, kicsit sérült papír védőborítóval, angol nyelven. Színes és fekete-fehér képekkel rendkívül gazdagon illusztrált kiadvány.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
EUR
,
11,43
USD
Ajánlatok száma:
0
 
  Kosárba
  Eltávolítás
Apáti-Tóth Sándor - Zalán Tibor:  Talált képek. (Fotó-vers-album.) [Zalán Tibor által dedikált példány.] (Cegléd, 2003. Apáti Bt. - Apáti Nyomda.) 97 + [5] p. ,,melléklet (meghívó). Egyetlen kiadás. Dedikált: ,,Vincze Pistinek, akinek a legszebb kutyája van a világon! Öleli Zalán 2003." Apáti-Tóth Sándor fényképkollázsait Zalán Tibor haiku versei kísérik. Japán fűzésű lapokkal. A kötetben elhelyezve a könyvbemutatóra szóló meghívó: a kötetet 2003. november 17-én mutatták be a budapesti Írók Boltjában, a munkát Jankovics József irodalomtörténész méltatta. Prov.: Vincze István. [Vincze István (1922-1982) néprajztudós, 1955-től a Néprajzi Múzeum munkatársa, 1980-től osztályvezetője. Főként szőlészet- és borászattörténettel foglalkozott.] Fűzve, illusztrált kiadói borítóban. Jó példány.
1
19864.

Apáti-Tóth Sándor - Zalán Tibor: Talált képek. (Fotó-vers-album.) [Zalán Tibor által dedikált példány.] (Cegléd, 2003. Apáti Bt. - Apáti Nyomda.) 97 + [5] p. ,,melléklet (meghívó). Egyetlen kiadás. Dedikált: ,,Vincze Pistinek, akinek a legszebb kutyája van a világon! Öleli Zalán 2003." Apáti-Tóth Sándor fényképkollázsait Zalán Tibor haiku versei kísérik. Japán fűzésű lapokkal. A kötetben elhelyez...

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
EUR
,
4,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
  Kosárba
  Eltávolítás

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

Aktuális híreink

478. aukció:


Megtekintés: november 18 - november 21. között;


Tételek átvétele: november 25-én 12 órától;


Fizetési határidő: december 6.


Elszámolás: december 11-től

  Események

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz