Somogyi-Tóth Dániel: Mint a madár ... - -légi fotói. DEDIKÁLT! A szerző névjegykártyájával. Szerk. és terv. Futó Tamás. Esterházy Péter előszavával. Miskolc, 2003., Well-PRess Kiadó Kft. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
A magyarországi új festészet útjai és a Fészek Galéria. Szerk.: Hegyi Lóránd és Molnár Éva. Hegyi Lóránd tanulmányával. [Bp., 1988], Artunion. 63 p. Bak Imre, Birkás Ákos, Fehér László, Hencze Tamás, Kelemen Károly, Klimó Károly, Mulasics László, Nádler István. Magyar, német és angol nyelven. A művészek munkáival illusztrált. Kiadói papírkötés.
Az őstársadalmaktól a civilizációkig. A Néprajzi Múzeum állandó kiállításának katalógusa magyar és angol nyelven. Néprajzi Múzeum, 1982. 102p. Kiadói papírkötésben.
Czére Andrea: Az Esterházy-örökség. A Szépművészeti Múzeum 17. századi olasz rajzai. / Czére, Andrea: The Heritage of the Esterházy. 17th century Italian drawings in the Museum of Fine Arts. Bp., 2004., Szépművészeti Múzeum. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben.
Claude Blair: The History of Silver (Az ezüst története). London, 1987, Macdonald, kiadói kartonált papírkötés, kicsit sérült papír védőborítóval, angol nyelven. Színes és fekete-fehér képekkel rendkívül gazdagon illusztrált kiadvány.
Apáti-Tóth Sándor - Zalán Tibor: Talált képek. (Fotó-vers-album.) [Zalán Tibor által dedikált példány.] (Cegléd, 2003. Apáti Bt. - Apáti Nyomda.) 97 + [5] p. ,,melléklet (meghívó). Egyetlen kiadás. Dedikált: ,,Vincze Pistinek, akinek a legszebb kutyája van a világon! Öleli Zalán 2003." Apáti-Tóth Sándor fényképkollázsait Zalán Tibor haiku versei kísérik. Japán fűzésű lapokkal. A kötetben elhelyez...