Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 528

19865.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Eladási ár:
2 000 Ft

August Kotzsch 1836-1910 Photograph in Loschwitz bei Dresden. Dresden, 1986. Kiadói vászonkötésben, papír védőborítóval, karton tékában.
19866.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00

  Kosárba
  Eltávolítás
19867.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Eladási ár:
1 200 Ft

Csánky Dénes: Száz év magyar festészete. A kiállítást az Orsz. M. Szépművészeti Múzeum anyagából rendezte és katalógust írta: Csánky Dénes. Győr Sz. Kir. Város Jubileumi Kiállításai II. Győr, 1943, Győr Sz. Kir. Város, 46+2 p.+8 t. Kiadói papírkötés.
19868.

Megvehető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86

  Kosárba
  Eltávolítás
Művészet és ellenség. Szerk.: Legéndy Péter. Kovács Attila rajzaival. Szenci Molnár Társaság: Budapest, 1997. 123p. Kiadói papírkötésben. Matits Ferenc művészettörténész számára DEDIKÁLT.
19869.

Megvehető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

  Kosárba
  Eltávolítás
Képző- és Iparművészeti Szakközépiskola 1778-1978. M. Kiss Pál és Lyka Károly bevezetőivel. Bp., 1978, Képző- és Iparművészeti Lektorátus. Gazdag fotóanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült borítóval.
19870.

Megvehető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00

  Kosárba
  Eltávolítás
Nékám Lajosné: Régi magyar patikák. Bp., 1971, Corvina. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
19871.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,33
2,57
Eladási ár:
900 Ft

Ló és lovas ábrázolása a magyar művészetben. Kiállítási katalógus. Bp, 1971, a Magyar Mezőgazdasági Múzeum és az Országos Lótenyésztési Felügyelőség. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Papírkötésben, kissé sérült gerinccel.
19872.

Megvehető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86

  Kosárba
  Eltávolítás
Gondolatok a képtárban. Szerk.: Tasnádi Attila. Felsőmagyarországi Kiadó: Miskolc, 1996. 248p. Közepéből cca. 50 oldal kiszakadt. DEDIKÁLT példány.
19873.

Megvehető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

  Kosárba
  Eltávolítás
Dr. Moesz Gusztáv: A házigomba és az épületek elgombásodása. Népszerű Természettudományi Könyvtár 18. Bp., 1934, Kir. M. Természettudományi Társulat, 206 p. Kiadói papírkötés, néhány szamárfüles lappal.
19874.

Megvehető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,70
6,29

  Kosárba
  Eltávolítás
Balogh András festőművész kiállítása 1980. január 5-27. Műcsarnok, Budapest. Balogh András (1919-1992) festőművész által DEDIKÁLT! Bp., 1980, k.n. Fekete-fehér reprodukciókkal illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés.
19875.

Megvehető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

  Kosárba
  Eltávolítás
Csaplár Ferenc: Avantgárd és proletkult: a Munka-kör. Bp., 1988., Kassék Emlékmúzeum és Archívum, kihajtható kiállítási prospektus. + 1981 Hungarian art 1920-1970. Boston, Northeastern University Art Gallery, kihajtható kiállítási prospektus. A kiállított anyag jelentős része Paul Kovesdy és Paul és Noemi Pfeffer gyűjteményéből származik.
19876.

Megvehető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

  Kosárba
  Eltávolítás

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

478. aukció:

Megtekintés: november 18 - november 21. között;

Tételek átvétele: november 25-én 12 órától;

Fizetési határidő: december 6.

Elszámolás: december 11-től

  Események