Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 528

19889.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

  Kosárba
  Eltávolítás
Wit Stowsz. Der Krakauer Altar. Warszawa, 1953 PIW. Kiadói. gerincén sérült vászonkötésben, Folio
19890.

Megvehető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

  Kosárba
  Eltávolítás
Vegyes fémművességgel kapcsolatos tétel, 3 db:   Weiner Mihályné: Ónművesség. A magyar gyűjtemények legszebb óntárgyai. Bp., 1971, Corvina. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Ónjelzésekkel. Kiadói egészvászon kötésben, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban.;   Pereházy Károly: Az európai kovácsoltvas-művesség története. Bp., 1982., Corvina. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban. ;  Lovag Zsuzsa: A középkori bronzművesség. Bp., 1979, Corvina. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban. ;
19891.

Vegyes fémművességgel kapcsolatos tétel, 3 db: Weiner Mihályné: Ónművesség. A magyar gyűjtemények legszebb óntárgyai. Bp., 1971, Corvina. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Ónjelzésekkel. Kiadói egészvászon kötésben, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban.; Pereházy Károly: Az európai kovácsoltvas-művesség története. Bp., 1982., Corvina. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói...

Megvehető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86

  Kosárba
  Eltávolítás
Nékám Lívia: Meisseni porcelán a budapesti Iparművészeti Múzeum gyűjteményében. Bp., 1980, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban. + Tasnádiné Marik Klára: A bécsi porcelán. Bp., 1975, Corvina. Második, átdolgozott kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóval.
19892.

Megvehető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

  Kosárba
  Eltávolítás
Borsos Béla: Régi magyar üvegművészet. Bp., 1965, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben,kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3150 példányban. + Katona Imre: Poharak, kupák, serlegek. XIX. századi üvegtárgyak a budapesti Iparművészeti Múzeumban. Bp., 1978, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben,kiadói papír védőborítóban.
19893.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
Eladási ár:
1 800 Ft

Héjjné Détári Angéla: Régi magyar ékszerek. Bp., 1976, Corvina. Második kiadás. Fekete-fehér és színes, szövegközi és egészoldalas képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, javított kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány. + Nékám Lajosné: Régi magyar patikák. Bp., 1971, Corvina. 2. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, javított kiadói papír védőborítóban.
19894.

Megvehető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

  Kosárba
  Eltávolítás
Magyar balletek. Szerk.: ifj. Oláh Gusztáv és Szántó Ferenc. (Bp. 1938.), Officina, 23 lev. + 7 t. A címlapot Fülöp Zoltán és Márk Tivadar rajzolták. A fényképek Vajda M. Pál felvételei. Kiadói papírkötés, a füzet teste részben elvált a borítótól.
19895.

Megvehető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

  Kosárba
  Eltávolítás
Képpárok - Magyar Festők Társasága. BÁV Rt. kiállítóterme 2001.aug. 23 - szeptember 10.. H.n, é.n., k.n.. 12 sztl. oldal. Színes képekkel, többek közt Barabás Márton, El Kazovszkij, Matzon Ákos, Tenk László műveinek reprodukcióival illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19896.

Megvehető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

  Kosárba
  Eltávolítás
Természet és technika - Az újraértelmezett Moholy-Nagy 1916-1923. Kihajtható kiállítási prospektus magyar és angol nyelven.
19897.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Eladási ár:
1 600 Ft

Sárosdy Judit (szerk.): Senki sem sziget. Fiatal kubai képzőművészek kiállítása. Katalógusterv. Rácmolnár Sándor. Bp., 1991, Ernst Múzeum. 15+1 p. Magyar nyelven. Kiadói papírkötés.
19898.

Megvehető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

  Kosárba
  Eltávolítás
Győrffy Sándor, Ruda Gábor (szerk.): Kortárs magyar tűzzománcművészet : a Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület kiállítássorozata 2008-2015. Bp., é.n., Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület. Megjelent 400 példányban. Magyar és német nyelven. Kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés.
19899.

Megvehető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

  Kosárba
  Eltávolítás
19900.

Megvehető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

  Kosárba
  Eltávolítás

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

478. aukció:

Megtekintés: november 18 - november 21. között;

Tételek átvétele: november 25-én 12 órától;

Fizetési határidő: december 6.

Elszámolás: december 11-től

  Események