Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 528

Gopcsa Katalin: Egry József. A Magyar Festészet Mesterei. Bp., 2009, Kossuth Kiadó - Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói kartonált papírkötésben.
19913.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

  Kosárba
  Eltávolítás
Genthon István, Németh Lajos, Végvári Lajos, Zádor Anna: Magyar művészet 1800-1945. Bp., 1964, Képzőművészeti Alap. 3. kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadt papír védőborítóval.
19914.

Megvehető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

  Kosárba
  Eltávolítás
19915.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29
Eladási ár:
1 600 Ft

Mazányi Judit - Mayer Berta: Jávor Piroska festőművész. A művész, Jávor Piroska (1944- ) festő- és zománcművész által DEDIKÁLT példány! Bp., 2009, Vinczemill Kft. Színes fotókkal, Jávor Piroska munkáinak reprodukcióival illusztrálva. Magyar, német és angol nyelven. Kiadói papírkötés
19916.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Eladási ár:
1 000 Ft

Kerényi Múzeum. Összeáll.: Hann Ferenc. Balla Demeter fotóival. Szentendre, 1978, Kerényi Múzeum. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19917.

Megvehető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

  Kosárba
  Eltávolítás
19918.

Megvehető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

  Kosárba
  Eltávolítás
Czakó Elemér (szerk.): Az Országos Magyar Iparművészeti Múzeum által forgalomba hozott galvano-másolatok képes lajstroma. Bp., 1908, Országos Magyar Iparművészeti Múzeum, 53+(3) p.+ 28 (fekete-fehér képek) t. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, kissé hiányos gerinccel.
19919.

Megvehető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

  Kosárba
  Eltávolítás
cca 1990-2000 Qualitas Galéria 2 kiállítási katalógusa
19920.

Megvehető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

  Kosárba
  Eltávolítás
19921.

Megvehető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

  Kosárba
  Eltávolítás
Lóránt János Demeter, 2 db katalógus: Akvarellek. H.n., 1995, k.n. + Akvarellek, olajfestmények, rajzok, szobrok 2000-2004. Kecskemét, é.n., Ágo-Art Galéria. Kiadói papírkötés.
19922.

Megvehető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

  Kosárba
  Eltávolítás
Magyar Művészet folyóirat 2024/2 sz. Többek közt Turi Attila írásával Makovecz Imre szellemi örökségéről. Kiadói papírkötés.
19923.

Kikiáltási ár:
700 Ft
1,81
2,00
Eladási ár:
700 Ft

Ingo Glass, Vasarely Múzeum, Budapest, 1996. Neukeferloh-München, 1996, Lutz Garnies. Kiadói papírkötés.
19924.

Megvehető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

  Kosárba
  Eltávolítás

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

478. aukció:

Megtekintés: november 18 - november 21. között;

Tételek átvétele: november 25-én 12 órától;

Fizetési határidő: december 6.

Elszámolás: december 11-től

  Események