Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 528

Alex Ames: Collecting cast iron (Fémtárgyak gyűjtése). Ashbourne,1989, Moorland, kiadói papírkötés, angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált kiadvány, mely bevezet a fémtárgyak gyűjtésének világába.
19491.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

  Kosárba
  Eltávolítás
Japán fametszető mesterek kézjegy másolatai, kézzel írt, foltos, 8 sztl. lev., de csak 4 beírt oldallal. Nevesítés, dátumozás nélkül.
19492.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
Eladási ár:
5 000 Ft

Pusztai Gabriella: Az agyag művésze. Bozsik Kálmán kunszentmártoni fazekasmester. Kunszentmárton, 2015. Kiadói kartonál kötés, jó állapotban.
19493.

Megvehető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14

  Kosárba
  Eltávolítás
Perei Zoltán 50 fametszete. A Jászberényi Városi-Járási Könyvtár és a Jász Múzeum Kisgrafikai Kiadványa. 128/130. számozozz példány. ALÁÍRT! Jászberény, 1976, Városi-Járási Könyvtár - Jász Múzeum. Kiadói sérült papírkötés, kopottas állapotban.
19494.

Megvehető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14

  Kosárba
  Eltávolítás
György Péter Művészet és média találkozása a boncasztalon Kulturtrade Kiadó, 1995 201p Kiadói kartonált keménykötésben, papír védőborítóval
19495.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
Eladási ár:
3 000 Ft

Arie Van De Lemme: Art Deco - An illustrated guide to the decorative style 1920-40. London, New Burlington, 1986, kiadói papírkötés, angol nyelven. Színes képanyaggal rendkívül gazdagon illusztrált kiadvány.
19496.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14
Eladási ár:
6 000 Ft

The gold treasures of the Cham Kingdoms from the Collection of Dr. Zelnik. Volume I. Szerk./Editor: Jelen, János. Bp., 2007., JelNet Ltd. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19497.

Megvehető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14

  Kosárba
  Eltávolítás
Bethan Ryder: New Bar and Club Design. London, 2005, Laurence King. Angol nyelven. Izgalmas, gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19498.

Megvehető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14

  Kosárba
  Eltávolítás
Kolozsváry Marianna: Csak tiszta forrásból. Hagyomány és absztrakció Korniss Dezső (1908-1984) művészetében. Bp., 2018, Magyar Nemzeti Galéria. 335p. Nagyon gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
19499.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14
Eladási ár:
6 000 Ft

Lázár Béla:  Fadrusz János élete és művészete. Budapest, (1923). Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. 1 t. (címkép) + 207 + [1] p. + 1 t. (kihajtható) + 1 hasonmás (kétleveles) + 43 t. (42 kétoldalas). Egyetlen kiadás. Fadrusz János (1858-1903) szobrászművész, a 19. századi magyar historizáló szobrászművészet egyik legnagyobbja. Az öntörvényű, konfliktusokat is vállaló művész életrajza egyúttal bepillantást nyújt a századvég művészeti világának vitákkal övezett világába. Oldalszámozáson belül gazdag szöveg közti illusztrációs anyaggal. Aranyozott gerincű kiadói félvászon kötésben. Szép példány.
19500.

Lázár Béla: Fadrusz János élete és művészete. Budapest, (1923). Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. 1 t. (címkép) + 207 + [1] p. + 1 t. (kihajtható) + 1 hasonmás (kétleveles) + 43 t. (42 kétoldalas). Egyetlen kiadás. Fadrusz János (1858-1903) szobrászművész, a 19. századi magyar historizáló szobrászművészet egyik legnagyobbja. Az öntörvényű, konfliktusokat is vállaló művész életrajza egyúttal bepil...

Megvehető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14

  Kosárba
  Eltávolítás
Film posters. A magyar filmplakát aranykora. 1912-1945. Bp., 2004, Ernst Galéria. Gazdag képanyaggal, többe közt Bíró Mihály, Dallos Hanna, Földes Imre, Sátori Lipót, Muskovszky László által tervezett plakátokkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, magyar és angol nyelven./ The Golden Age of Hungarian Film Posters. 1912-1945. Paperbinding, in paper cover, in Hungarian and English languages, with lot of illustrations.
19501.

Film posters. A magyar filmplakát aranykora. 1912-1945. Bp., 2004, Ernst Galéria. Gazdag képanyaggal, többe közt Bíró Mihály, Dallos Hanna, Földes Imre, Sátori Lipót, Muskovszky László által tervezett plakátokkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, magyar és angol nyelven./ The Golden Age of Hungarian Film Posters. 1912-1945. Paperbinding, in paper cover, in Hung...

Megvehető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14

  Kosárba
  Eltávolítás
Ungarn in neuer Literatur und Kunst. Passau, Landstrich. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
19502.

Megvehető
Kikiáltási ár:
4 600 Ft
11,92
13,14

  Kosárba
  Eltávolítás

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

478. aukció:

Megtekintés: november 18 - november 21. között;

Tételek átvétele: november 25-én 12 órától;

Fizetési határidő: december 6.

Elszámolás: december 11-től

  Események