Kováts Albert (szerk.): "ironikus és Fenséges" Paizs László emlékezete. Bp., 2010, Magyar Festők Társasága. 35+1p. Színes képekkel, többek közt Paizs László, Barabás Márton, Haraszty István, Pauer Gyula műveinek reprodukcióival illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés.
cca 1988 Kéri László. Kiállítási katalógus. hn.,én., nyn., 12 sztl. lev. A művész, Kéri László (1949 - ) Tornyai-díjas festőművész által aláírt példány! A kiállításokat felsoroló résznél autográf kiegészítésekkel. Benne a művész 3 autográf levélével, valamint egy üdvözlő lapjával, rajta autográf soraival. Kiadói papírkötés.
cca 1984 Endre Nemes Múzeum. Állandó kiállítás vezetője. Szerk.: Romváry Ferenc. Janus Pannonius Múzeum művészeti kiadványai 53. Pécs, én., Janus Pannonius Múzeum. Kiadói papírkötés. + 1982 Endre Nemes. Bp. - Pécs, Magyar Nemzeti Galéria - Pécsi Galéria. Kiadói papírkötés.
A magyar képzőművészek memoranduma. A képzőművészek művészi, szociális és gazdasági problémáinak megoldása tárgyában 1934-1935. Bp., 1935, Attila-ny., 45+1 p. Kiadói papírkötés, sérült, javított, foltos borítóval, foltos lapélekkel.
Nyomdász évkönyv és utikalauz. Kiadja a Magyarországi könyvnyomdai munkások egyesülete. Halász Alfréd (szerk). Bp., 1936. Harmincötödik évfolyam. Gazdagon illusztrált, fekete-fehér és részben színes illusztrációkkal. Kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.
1991 Hortobágy. "Délibábok hazája" II. / Hortobágy a művészetben. Debreceni Tavaszi Napok kiállításai. Szerk.: Sz. Kürti Katalin. Debrecen, 1991, Déri Múzeum - Kölcsey Ferenc Művelődési Központ. Kiadói papírkötés.
Tavasz a művészetben. Évszakok a művészetben. Sajtó alá rendezte: Szász Károly István. Bp., én., Szalay Sándor-ny.,46+2 p. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, a gerincen szakadással.
A Magy. Kir. Vallás és Közoktatásügyi Miniszter megbízása alapján Székesfehérvárott rendezett képzőművészeti kiállítás tárgymutatója. Székesfehérvár, 1938, Csitáry G. Jenő-ny., 16 p. Benne Aba Novák Vilmos, Fényes Adolf, Glatz Oszkár, Iványi Grünwald Béla, Jeges Ernő, Kisfaludi Strobl Zsigmond, Klie Zoltán, Kmetty János, Lux Elek, Medgyessy Ferenc, Molnár C. Pál, Róna Emy. Szabó Vladimir, Szőnyi I...