Tél a művészetben. Sajtó alá rendezte: Szász Károly István. Bp., én.,Szittya I. M. O., (Szalay Sándor-ny.), 100 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott, foltos, szakadt borítóval, kissé sérült fűzéssel.
Húber András szobrászművész 1999. [Bp., 1999.,] Középeurópa Fényműhely. Fekete-fehér és színes képekkel, a művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
2 db Kerényi Jenő (1908-1975) katalógus: Kerényi Jenő (1908-1975.) Szerk.: Csák Ferenc. Balla Demeter, Gink Károly, Zima György fotóival és a művész munkáinak reprodukcióival illusztrált.. Bp.-Sopron, 2006, Körmendi Galéria. 15+1 p.Kiadói papírkötés. + Hann Ferenc (szerk.): Kerényi Múzeum (Kerényi Jenő). H.n., 1978, Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága. A művész munkáinak reprodukcióival illusztrált....
Deim Pál festőművész kiállítása. Szerk.: Herczeg Ibolya. Bp., 1974, Műcsarnok, 10 sztl. lev. Fekete-fehér reprodukciókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón a műanyag borítás sérült, pár lap alsó szélén kis sérüléssel.
Albert Péter Pál: Tűzzománcozás. Bp., 1975, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban + Dodsworth, Roger: Glass and Glassmaking. 1982, Shire Publications. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Mészáros Mihály. A művész, Mészáros Mihály (1930 - 2008) szobrász, grafikus által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. hn., én., Magánkiadás. Színes és fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.
A KÉVE könyve Szerk. Szablya János. Nyolcadik kötet. Számozott (219/?) példány. A könyvdíszeket Gara Arnold festőművész rajzolta. Budapest, 1916. Kéve (Világosság ny. és Herbst Samu) (beragasztott képek) Kiadói, aranyozott egészvászon-kötésben.