Judy Spours: Art deco tableware (Art deco étkészletek). London, 1988, Ward Lock, kissé foltos kiadói vászon kötés, papír védőborítóval, angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált kiadvány az art deco étkészletekről.
Tony L. Mortimer: Lalique. Jewellery and Glassware. London, 1989, Octopus, angol nyelven, kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval. Gazdag képanyaggal illusztrált kiadvány, mely bevezet a Lalique üvegek világába.
Jozef. A vajdasági fényképészet európai értékei és hatása: Pechán József (1875-1922) [vajdasági magyar festőművész és fényképész] dokumentarista munkája, művészi fotó-kísérletei és fotó-"metamorfózisai" (fotó-performanszok) a XIX. század végén és a XX. század elején. Kiállítási katalógus. Szerk.: Marija Grcic. Újvidék, 2017, M.F.A.M. Kiadói kartonált papírkötésben, az egyik első oldalon tollal írt...
Gabriel Glück. 208p. Ukrán és angol nyelven. Glück Gábor (1912-1983) máramarosszigeti (erdélyi) születésű, Budapesten tanult, később kárpátaljai festőművész munkásságát számos reprodukcióval bemutató album. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Salvador Dalí: Pater Noster. A Miatyánk tíz nyelven, latinul, magyarul, angolul, franciául, görögül, lengyelül, németül, olaszul, oroszul és spanyolul Salvador Dalí 9 festményével. Nyíri Tamás utószavával. A könyvet Szántó Tibor tervezte. Bp., 1991., Helikon,(Kner-ny.) Kiadói egészbársony-kötés, kiadói műanyag védőborítóban.
Gabrielle Fahr-Becker: Wiener Werkstätte 1903-1932. Köln,(1995.),Taschen. Francia nyelven. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, a borító sarkain kis kopásnyomokkal.
Kirk Varnedoe: Wien 1900. Kunst, Architektur, Design. Köln,(1993.),Taschen. Német nyelven. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.