Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 528

César. Paris, galerie nationale du Jeu de Paume. 10 juin - octobre 1997. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány, kissé kopottas állapotban.
19503.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
4 600 Ft
11,92
13,14

  Kosárba
  Eltávolítás
Gorcsakov: Sztanyiszlavszkij rendez. Bp., 1953, Művelt Nép. Megjelent 1500 példányban. Kiadói félvászon kötés, belül a gerincnél ragasztott, kopottas állapotban.
19504.

Megvehető
Kikiáltási ár:
4 600 Ft
11,92
13,14

  Kosárba
  Eltávolítás
19505.

Megvehető
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
8,81
9,71

  Kosárba
  Eltávolítás
Bank, Alice: Byzantine art in the Collctions of Soviet Museums. Leningrad, 1985, Aurora Art Publishers. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
19506.

Megvehető
Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,40
12,57

  Kosárba
  Eltávolítás
Judy Spours: Art deco tableware (Art deco étkészletek). London, 1988, Ward Lock, kissé foltos kiadói vászon kötés, papír védőborítóval, angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált kiadvány az art deco étkészletekről.
19507.

Megvehető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

  Kosárba
  Eltávolítás
Tony L. Mortimer: Lalique. Jewellery and Glassware. London, 1989, Octopus, angol nyelven, kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval. Gazdag képanyaggal illusztrált kiadvány, mely bevezet a Lalique üvegek világába.
19508.

Megvehető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

  Kosárba
  Eltávolítás
Fajó János. Bp., 1999., Vince. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, bontatlan zsugorfóliában.
19509.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
Eladási ár:
5 000 Ft

Jozef. A vajdasági fényképészet európai értékei és hatása: Pechán József (1875-1922) [vajdasági magyar festőművész és fényképész] dokumentarista munkája, művészi fotó-kísérletei és fotó-"metamorfózisai" (fotó-performanszok) a XIX. század végén és a XX. század elején. Kiállítási katalógus. Szerk.: Marija Grcic. Újvidék, 2017, M.F.A.M. Kiadói kartonált papírkötésben, az egyik első oldalon tollal írt kisebb bejegyzésekkel. Számos fotóval és képpel illusztrált kötet; szerb, magyar, angol és német nyelvű szöveggel. Megjelent 1000 példányban.
19510.

Jozef. A vajdasági fényképészet európai értékei és hatása: Pechán József (1875-1922) [vajdasági magyar festőművész és fényképész] dokumentarista munkája, művészi fotó-kísérletei és fotó-"metamorfózisai" (fotó-performanszok) a XIX. század végén és a XX. század elején. Kiállítási katalógus. Szerk.: Marija Grcic. Újvidék, 2017, M.F.A.M. Kiadói kartonált papírkötésben, az egyik első oldalon tollal írt...

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
11,92
13,14
Eladási ár:
4 600 Ft

Gabriel Glück. 208p. Ukrán és angol nyelven. Glück Gábor (1912-1983) máramarosszigeti (erdélyi) születésű, Budapesten tanult, később kárpátaljai festőművész munkásságát számos reprodukcióval bemutató album. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
19511.

Megvehető
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
8,81
9,71

  Kosárba
  Eltávolítás
Salvador Dalí: Pater Noster. A Miatyánk tíz nyelven, latinul, magyarul, angolul, franciául, görögül, lengyelül, németül, olaszul, oroszul és spanyolul Salvador Dalí 9 festményével. Nyíri Tamás utószavával. A könyvet Szántó Tibor tervezte. Bp., 1991., Helikon,(Kner-ny.) Kiadói egészbársony-kötés, kiadói műanyag védőborítóban.
19512.

Megvehető
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
9,84
10,86

  Kosárba
  Eltávolítás
Gabrielle Fahr-Becker: Wiener Werkstätte 1903-1932. Köln,(1995.),Taschen. Francia nyelven. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, a borító sarkain kis kopásnyomokkal.
19513.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
Eladási ár:
5 500 Ft

Kirk Varnedoe: Wien 1900. Kunst, Architektur, Design. Köln,(1993.),Taschen. Német nyelven. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19514.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
Eladási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

478. aukció:

Megtekintés: november 18 - november 21. között;

Tételek átvétele: november 25-én 12 órától;

Fizetési határidő: december 6.

Elszámolás: december 11-től

  Események