Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 528

Nádai Pál: A lakásberendezés művészete. Bp., [1939], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 1 (színes) t.+ 303 p.+ 40 (fekete-fehér képek) t.+ 1 melléklet. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kopott borítóval, a gerinc felső részén kis sérüléssel.
19527.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

  Kosárba
  Eltávolítás
Charlotte Fiell - Peter FIell: 1000 Chairs. Köln, 1997, Taschen. Angol nyelven. Rendkívül izgalmas és gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, deformált gerinccel.
19528.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
Eladási ár:
4 000 Ft

Emma Sánchez Montanés, Jean-Paul Barbier, Miguel Ángel Elvira Barba, Margarita Bru Romo: Amerika, Afrika, Óceánia. A művészet története. Bp., 2001, Magyar Könyvklub. Gazdag színes képanyaggal illusztrált. Kiadói keménykötés, kiadói papír védőborítóval.
19529.

Megvehető
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,44
13,71

  Kosárba
  Eltávolítás
19530.

Megvehető
Kikiáltási ár:
4 600 Ft
11,92
13,14

  Kosárba
  Eltávolítás
Vegyes művészeti könyv és katalógus tétel, 10 db:   V=A x Omega - A Soros Alapítvány Kortárs Művészeti központ éves kiállítása 1994. Székesfehérvár, 1994, Csók István Képtár. Kiadói egészvászon-kötés.;  Molnár Sándor 1994-2002. Bp., 2003, Ernst Múzeum - Szinyei Szalon. Kiadói papírkötés.;  Jovánovics. Ut manifestius atque apertius dicam. Hans Belting bevezetőjével. Bp.,1996,Fővárosi Képtár - Kiscelli Múzeum. Kiadói papírkötés.;   Barabás Zsófi rajzok. DEDIKÁLT! hn., 2007, Szerzői. Kiadói papírkötés.;   Medvenczky Jenő centenáriumi kiállítása. Bp., 2002, Ernst Múzeum. Kiadói papírkötés.;  2019 Nemes ügyek / Fin matters. Közös terek / Collective spaces.   Botos Péter válogatott művek. Pécs, 2020, Zsdrál. Kiadói papírkötés.;   A Szolnoki Művésztelep jubiláris kiállítása 1902-1977. Bp., 1977, Szolnoki Galéria - Damjanich Múzeum. Kiadói papírkötés.;   Murádin Jenő: Gy. Szabó Béla. Bukarest, 1980, Kriterion. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.;   S. Nagy Katalin: Deim Pál. Mai Magyar Művészet. Bp.,1977, Képzőművészeti Alap. Kiadói kartonált papírkötés.;
19531.

Vegyes művészeti könyv és katalógus tétel, 10 db: V=A x Omega - A Soros Alapítvány Kortárs Művészeti központ éves kiállítása 1994. Székesfehérvár, 1994, Csók István Képtár. Kiadói egészvászon-kötés.; Molnár Sándor 1994-2002. Bp., 2003, Ernst Múzeum - Szinyei Szalon. Kiadói papírkötés.; Jovánovics. Ut manifestius atque apertius dicam. Hans Belting bevezetőjével. Bp.,1996,Fővárosi Képtár - Kisce...

Megvehető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

  Kosárba
  Eltávolítás
Novotny Tihamér: Matyó. Matyófalvi (Matyó) Gábor (1947-1998). H.n., [2013], Ritterné Matyófalvi Judit. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
19532.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,70
6,29
Eladási ár:
2 200 Ft

György István - Neményi Ferenc: Rubljov. Bp., 1973, Képzőművészeti Alap. Gazdag színes képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, néhány kissé foltos lappal.
19533.

Megvehető
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
9,84
10,86

  Kosárba
  Eltávolítás
Nánay István: Profán szentély. Színpad a kápolnában. (Az ELTE Egyetemi Színpad története). Pécs, 2007, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, DVD-melléklettel.
19534.

Megvehető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

  Kosárba
  Eltávolítás
Bécsi bútorok a századfordulón. Kecskemét, 1984, Kecskeméti Galéria, 32 p. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a felső sarkain sérülésekkel. Megjelent 500 példányban.
19535.

Megvehető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

  Kosárba
  Eltávolítás
Földényi F. László: Légy az árnyékom! Sophie Calle. Láthatár. Bp., 2002., Enciklopédia Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Új állapotban
19536.

Megvehető
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,44
13,71

  Kosárba
  Eltávolítás
Kiss Éva: Kaesz Gyula (1897-1967.) Írta, a képeket és dokumentumokat vál.: - -. Gyoma, 2000, Kner-ny. Szerzői kiadás. Rendkívül izgalmas fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.   Kaesz Gyula (1897-1967) építész, belsőépítész, bútortervező, grafikus, főiskolai tanár, az Iparművészeti Főiskola rektora. Felesége Lukáts Kató, (K(aeszné) Lukács Kató, 1900-1990) grafikusművész, illusztrátor.
19537.

Kiss Éva: Kaesz Gyula (1897-1967.) Írta, a képeket és dokumentumokat vál.: - -. Gyoma, 2000, Kner-ny. Szerzői kiadás. Rendkívül izgalmas fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Kaesz Gyula (1897-1967) építész, belsőépítész, bútortervező, grafikus, főiskolai tanár, az Iparművészeti Főiskola rektora. Felesége Lukáts Kató, (K(aeszné) ...

Megvehető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

  Kosárba
  Eltávolítás
Szigeti Kilián: Régi magyar orgonák. Eger. Dr. Pászthy Bea Prima Primissima díjas, gyermekorvos, gyermekpszichiáter, klinikai farmakológus és pszichoterapeuta, egyetemi tanár, a Magyar Érdemrend Lovagkeresztjének birtokosa részére DEDIKÁLT!  Bp., 1980, Zeneműkiadó. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
19538.

Megvehető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

  Kosárba
  Eltávolítás

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

478. aukció:

Megtekintés: november 18 - november 21. között;

Tételek átvétele: november 25-én 12 órától;

Fizetési határidő: december 6.

Elszámolás: december 11-től

  Események