Könyvek: Építészet, művészet Tételek száma: 528
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3261296
19551
478
Books: Architecture, Art
Dorotheum árverési katalógus, ritka órák témában, leütési listával, 325p, 2016. 3261290
19552
478
Books: Architecture, Art
Dorotheum árverési katalógus, orosz ikonok, ezüst és iparművészeti tárgyak témában, 2016 3261277
19553
478
Books: Architecture, Art
Dorotheum árverési katalógus, vegyes régiségek témában, 2010, kissé sérült borítóval. 3261293
19554
478
Books: Architecture, Art
Dorotheum árverési katalógus, vegyes régiségek témában, 2002 3261280
19555
478
Books: Architecture, Art
Dorotheum árverési katalógus, vegyes régiségek témában, 2007 3261258
19556
478
Books: Architecture, Art
Dorotheum 2 darab árverési katalógus, fegyverek, uniformisok, militária témában, 2010-2012 3261254
19557
478
Books: Architecture, Art
Dorotheum 2 darab árverési katalógus, fegyverek, uniformisok, militária témában, 2010-2011 3261252
19558
478
Books: Architecture, Art
Dorotheum 2 darab árverési katalógus, fegyverek, uniformisok, militária témában, 2011-2012 3217083
19559
478
Books: Architecture, Art
Magyar aukciós kézikönyv sorozat 2 darabja: Magyar aukciós kézikönyv 2006. Szerk.: Csányi Beáta, Lovas Dániel. DecoArt könyvek 4. Bp., 2006, Panton Bt., 312+4 p. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban + Magyar aukciós kézikönyv 2005. Szerk.: Csányi Beáta, Lovas Dániel. DecoArt könyvek 3. Bp., 2005, Panton Bt., 206+2 p. Kiadói kartonált papírkötés, borító sarkaiban apró kopásnyomokkal, jó állap... még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
3260249
19560
478
Books: Architecture, Art
Auktionshaus Mag. Johann Sebök, 85. Auktion, Kunst & Antiquitäten. Német nyelven. Fekete-fehér képekkel illusztrált aukciós katalógus régiség és művészet témában. Kiadói papírkötés, borítón címke maradvánnyal, jó állapotban. 3258935
19561
478
Books: Architecture, Art
1927 The Studio. An illustrated magazine of fine & applied art. Volume 94. 1927 July to December. Angol nyelvű művészeti folyóirat fél évfolyama. Volume 94., 456 p. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Benne magyar vonatkozású részekkel is, közte Gádor Istvánra vonatkozóval. Átkötött félvászon-kötésben, címlaphiányokkal. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
3259406
19562
478
Books: Architecture, Art
1913-1914 The Studio. An illustrated magazine of fine & applied art. Volume LIX. 246., 247., 1913 szept, okt., december. Benne "Seven Happy Days". A series of drawings by Jessie M. King with quotations from John Davidson & others. The Studio Christmas supplement 1913. + 1914 Vol. No. 253. May. 1914. Kolligátum. London, 1913.,The Studio, 255-336 p.; 1-86, 2+175-250 p.;+ 1 (J.Barrie Robinson: "Eveni... Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Események