Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 528

Dorotheum árverési katalógus, ritka órák témában, leütési listával, 325p, 2016.
19551.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
Eladási ár:
3 600 Ft

Dorotheum árverési katalógus, orosz ikonok, ezüst és iparművészeti tárgyak témában, 2016
19552.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Eladási ár:
2 200 Ft

Dorotheum árverési katalógus, vegyes régiségek témában, 2010, kissé sérült borítóval.
19553.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,74
7,43
Eladási ár:
2 800 Ft

Dorotheum árverési katalógus, vegyes régiségek témában, 2002
19554.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00
Eladási ár:
2 000 Ft

Dorotheum árverési katalógus, vegyes régiségek témában, 2007
19555.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Eladási ár:
2 000 Ft

Dorotheum 2 darab árverési katalógus, fegyverek, uniformisok, militária témában, 2010-2012
19556.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
Eladási ár:
1 800 Ft

Dorotheum 2 darab árverési katalógus, fegyverek, uniformisok, militária témában, 2010-2011
19557.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
Eladási ár:
2 000 Ft

Dorotheum 2 darab árverési katalógus, fegyverek, uniformisok, militária témában, 2011-2012
19558.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
Eladási ár:
2 000 Ft

Magyar aukciós kézikönyv sorozat 2 darabja: Magyar aukciós kézikönyv 2006. Szerk.: Csányi Beáta, Lovas Dániel. DecoArt könyvek 4. Bp., 2006, Panton Bt., 312+4 p. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban + Magyar aukciós kézikönyv 2005. Szerk.: Csányi Beáta, Lovas Dániel. DecoArt könyvek 3. Bp., 2005, Panton Bt., 206+2 p. Kiadói kartonált papírkötés, borító sarkaiban apró kopásnyomokkal, jó állapotban.
19559.

Magyar aukciós kézikönyv sorozat 2 darabja: Magyar aukciós kézikönyv 2006. Szerk.: Csányi Beáta, Lovas Dániel. DecoArt könyvek 4. Bp., 2006, Panton Bt., 312+4 p. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban + Magyar aukciós kézikönyv 2005. Szerk.: Csányi Beáta, Lovas Dániel. DecoArt könyvek 3. Bp., 2005, Panton Bt., 206+2 p. Kiadói kartonált papírkötés, borító sarkaiban apró kopásnyomokkal, jó állap...

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86

  Kosárba
  Eltávolítás
Auktionshaus Mag. Johann Sebök, 85. Auktion, Kunst & Antiquitäten. Német nyelven. Fekete-fehér képekkel illusztrált aukciós katalógus régiség és művészet témában. Kiadói papírkötés, borítón címke maradvánnyal, jó állapotban.
19560.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Eladási ár:
1 600 Ft

1927 The Studio. An illustrated magazine of fine & applied art. Volume 94. 1927 July to December. Angol nyelvű művészeti folyóirat fél évfolyama. Volume 94., 456 p. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Benne magyar vonatkozású részekkel is, közte Gádor Istvánra vonatkozóval. Átkötött félvászon-kötésben, címlaphiányokkal.
19561.

Megvehető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

  Kosárba
  Eltávolítás
1913-1914 The Studio. An illustrated magazine of fine & applied art. Volume LIX. 246., 247., 1913 szept, okt., december. Benne "Seven Happy Days". A series of drawings by Jessie M. King with quotations from John Davidson & others. The Studio Christmas supplement 1913. + 1914 Vol. No. 253. May. 1914. Kolligátum. London, 1913.,The Studio, 255-336 p.; 1-86, 2+175-250 p.;+ 1 (J.Barrie Robinson: "Evening, Prince's Dock Hull", fametszet, papír, jelzett a dúcon, 12,5x17,5 cm) t.;+ 261-342 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Félvászon-kötésben, professzionális védőfóliában, márványozott lapélekkel, ex libris-szel, címlapok nélkül.
19562.

1913-1914 The Studio. An illustrated magazine of fine & applied art. Volume LIX. 246., 247., 1913 szept, okt., december. Benne "Seven Happy Days". A series of drawings by Jessie M. King with quotations from John Davidson & others. The Studio Christmas supplement 1913. + 1914 Vol. No. 253. May. 1914. Kolligátum. London, 1913.,The Studio, 255-336 p.; 1-86, 2+175-250 p.;+ 1 (J.Barrie Robinson: "Eveni...

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
Eladási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

478. aukció:

Megtekintés: november 18 - november 21. között;

Tételek átvétele: november 25-én 12 órától;

Fizetési határidő: december 6.

Elszámolás: december 11-től

  Események