Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 25

Slobodan P. Novak (szerk.): Gundulicev san. Gundulic's dream. Zágráb, 1989, Muzejski prostor. 263 p. Horvát nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel, térképekkel gazdagon illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés.
20462.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00

  Kosárba
  Eltávolítás
Hunter S. Thompson:  Better Than Sex-Confessions of a Political Junkie New York, 2005. Picador. Kiadói papírkötésben 246p.  A gonzó újságírás atyjának összegyűjtött írásai politikáról
20463.

Megvehető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

  Kosárba
  Eltávolítás
Perzsa kalligrafikus verseskönyv, kissé kopott műbőr kötésben.
20464.

Megvehető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

  Kosárba
  Eltávolítás
E.Jean Carrol: Hunter: The Strange and Savage Life of Hunter S. Thompson. New York, 1993. Dutton. 341 p + egészoldalas fényképek. Kiadói félvászon kötésben, kiadói papír védőborítóval.
20465.

Megvehető
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,44
13,71

  Kosárba
  Eltávolítás
20466.

Megvehető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

  Kosárba
  Eltávolítás
Blake Bailey: A Tragic Honesty: The Life and Work of Richard Yates. New York, 2004. Picador, 671p. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval., volt könyvtári példány, jó állapotban
20467.

Megvehető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

  Kosárba
  Eltávolítás
20468.

Megvehető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

  Kosárba
  Eltávolítás
Anais Nin: Das Delta der Venus. München, é.n., Knaur. Német nyelven. Erotikus elbeszélésekkel. Kiadói papírkötés.
20469.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Eladási ár:
1 600 Ft

Bibliothek der Unterhaltung und des Wissens. Mit Original-Beiträgen der hervorragendsten Schriftsteller und Gelehrten, sowie zahlreichen Illustrationen. Jahrgang 1899. Dreizehnter Band. Stuttgart-Berlin-Leipzig, 1899, Union Deutsche Verlagsgesellschaft, 240 p. Szövegközti és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
20470.

Bibliothek der Unterhaltung und des Wissens. Mit Original-Beiträgen der hervorragendsten Schriftsteller und Gelehrten, sowie zahlreichen Illustrationen. Jahrgang 1899. Dreizehnter Band. Stuttgart-Berlin-Leipzig, 1899, Union Deutsche Verlagsgesellschaft, 240 p. Szövegközti és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, jó állapotban, kis...

Megvehető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

  Kosárba
  Eltávolítás
M. Tullii Ciceronis Epistolarum ad diverso (familiares vulgo vocant) Libri XVI. Christophorus Cellarius recensivit... Libri XVI. Lipsiae, 1749. Io. Frid. Gleditschii. 10 sztl lev. 855p. (52). Korabeli, kissé sérült bordázott egészbőr kötésben.
20471.

Megvehető
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,32
25,71

  Kosárba
  Eltávolítás
Caii Crispi Salustii Opera novissime recognita emendata et illustrata. Praemittitur notitia literaria Studiis Socetatis Bipontinae. Editio accuratio et auctior. Biponti [Zweibrücken], 1797, nyn., XXXVI+299+8 p. Latin nyelven. Kiadói papírkötés, sérült, szakadt borítóval, sérült gerinccel, a borítón bejegyzéssel, foltos lapokkal.
20472.

Megvehető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14

  Kosárba
  Eltávolítás
Publii Ovidii Nasonis Elegiae tristium Libri V. Cum Jacobi Pontani Commentario in Compendium redacto. Budae, 1809. Typis Univ. Hung. 702 p. Korabeli enyhén sérült félvászon kötésben, Lengyel Dénes író ex librisével.
20473.

Megvehető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14

  Kosárba
  Eltávolítás

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

478. aukció:

Megtekintés: november 18 - november 21. között;

Tételek átvétele: november 25-én 12 órától;

Fizetési határidő: december 6.

Elszámolás: december 11-től

  Események