Hunter S. Thompson: Better Than Sex-Confessions of a Political Junkie New York, 2005. Picador. Kiadói papírkötésben 246p. A gonzó újságírás atyjának összegyűjtött írásai politikáról
E.Jean Carrol: Hunter: The Strange and Savage Life of Hunter S. Thompson. New York, 1993. Dutton. 341 p + egészoldalas fényképek. Kiadói félvászon kötésben, kiadói papír védőborítóval.
Adolf Wolff: Die italiänische National-Literatur in ihrer geschichtlichen Entwickelung vom 13ten bis zum 19ten Jahrhundert. Berlin, 1860, átkötött sérült félvászon kötés.
Blake Bailey: A Tragic Honesty: The Life and Work of Richard Yates. New York, 2004. Picador, 671p. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval., volt könyvtári példány, jó állapotban
Bibliothek der Unterhaltung und des Wissens. Mit Original-Beiträgen der hervorragendsten Schriftsteller und Gelehrten, sowie zahlreichen Illustrationen. Jahrgang 1899. Dreizehnter Band. Stuttgart-Berlin-Leipzig, 1899, Union Deutsche Verlagsgesellschaft, 240 p. Szövegközti és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, jó állapotban, kis...
M. Tullii Ciceronis Epistolarum ad diverso (familiares vulgo vocant) Libri XVI. Christophorus Cellarius recensivit... Libri XVI. Lipsiae, 1749. Io. Frid. Gleditschii. 10 sztl lev. 855p. (52). Korabeli, kissé sérült bordázott egészbőr kötésben.
Publii Ovidii Nasonis Elegiae tristium Libri V. Cum Jacobi Pontani Commentario in Compendium redacto. Budae, 1809. Typis Univ. Hung. 702 p. Korabeli enyhén sérült félvászon kötésben, Lengyel Dénes író ex librisével.