5 000 Ft
Planum tabulare, sive decisiones curiales, per excelsam deputationem a piae memoriae impteratrice et regina Hungariae diva Maria Theresia eatenus ordinatam collectae et in ordinem redactae Anno 1769... Editio secunda. Posonii, 1817., Sumptibus et typis Simonis Petri Weber et Filii, 8+230 p. Latin nyelven. Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval, a gerincen sérüléssel.