Dr. Krisztics Sándor (szerk.): Magyar kormányzati bibliographia. Az 1925-ik évi törvények, kormányrendeletek, önkormányzati rendeletek és bírói döntvények alapján. II. évfolyam. Magyar Sociographiai Intézet kiadványai 4. sz. Bp., [1927], Pfeifer Ferdinánd (Zeidler Testvérek) Nemzeti Könyvkereskedése, IV p.+ 338 (hasábszámozás)+ 339-345 p. Kiadói papírkötés, sérült, az elülső borító különvált, nagy...
Kuncz Ödön Kereskedelmi és váltójog vázlata I. Bp., 1922, Grill Károly. Kiadói papírkötés, gerincen sérüléssel, borítón apró szakadásokkal és hátoldalán halvány ázásnyommal, borítón és a címlapon Mallász Elemér igazgató névbejegyzésével, több lapon ceruzás jelöléssel.