Licitálható
4 600 Ft
11,92 EUR, 13,14 USD
4 800 Ft
A magyar katona vitézségének ezer éve. I-II. kötet. Szerk.: Pilch Jenő. Horthy Miklós kormányzó, József kir. herceg tábornagy és Gömbös Gyula miniszterelnök, honvédelmi miniszter bevezető soraival. Bp., [1933], Franklin. Szövegközi és egészoldalas képekkel, térképekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
1.000 Ft-ig | 100 Ft |
5.000 Ft-ig | 200 Ft |
10.000 Ft-ig | 500 Ft |
20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
1.000.000 Ft felett | 100.000 Ft |