Megvehető
Kosárba Eltávolítás
20219.
478. Gyorsárverés maradékeladás
Könyvek: Társadalomtudomány
5 000 Ft
12,95 EUR, 14,29 USD
Görög-magyar szótár. Bakó Dániel, Finkey József, Kálnicki Benedek, Molnár István, Somossi István, Somossi János tiszttársak közremunkálásával szerkeszték Soltész Ferenc és Zsarnay Lajos sárospataki tanárok. Sárospatak, [1857], (Ref. Főiskola-ny.), 4. sztl. lev.+ 607+(1) p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, sérült borítóval, hiányzó gerinccel, a könyvtest több részre vált, helyenként kijáró lapokkal.