Megvehető
Kosárba Eltávolítás
20222.
478. Gyorsárverés maradékeladás
Könyvek: Társadalomtudomány
1 800 Ft
4,66 EUR, 5,14 USD
Heller Farkas: Közgazdaságtan II. kötet.: Közgazdasági politika. Bp., 1932., Németh József, IX+600+2 p.3., teljesen átdolgozott kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.