(Kibédi) Varga Sándor:
A transcendentális dedukció Kantnál. Bevezetés Kant philosophiájába. (Aláírt.)
Szeged, 1936. M. Kir. Ferencz József-Tudományegyetem Barátainak Egyesülete - Szegedi Városi Nyomda és Könyvkiadó Rt. [119]-152 p. Egyetlen kötetkiadás.
(Acta Litterarum ac Scientiarium Reg. Universitatis Hung. Francisco-Iosephinae. Tom I. Fasc. 4.)
A címoldalon - az egykori dedikáció nyomai alatt - a szerző saját kezű aláírása. Példányunk a folyóirat-tanulmány különlenyomata.
Korabeli vászonkötésben, az aranyozott címfelirat az első kötéstáblán vörös címkén, az eredeti fedőborítók bekötve. Jó példány.