Megvehető
Kosárba Eltávolítás
20204.
478. Gyorsárverés maradékeladás
Könyvek: Társadalomtudomány
2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Kriminalisztika. Általános rész. Szerk.: Dr. Garamvölgyi Vilmos, Dr. Viski László. Bp.,1961, Belügyminisztérium Tanulmányi és Módszertani osztálya. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, de belül jó állapotban, intézményi bélyegzővel..