1 600 Ft
Kulin György: A távcső világa. Haeffner Tivadar közreműködésével írta - - . I. köt. Bp., 1941, K. M. Természettudományi Társulat, XVI+320 p.+ 1 (kihajtható) t.+ XXXII t. Kiadói félvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, sérült, javított kiadói papír védőborítóban.