Megvehető
Kosárba Eltávolítás
20151.
478. Gyorsárverés maradékeladás
Könyvek: Természettudomány, medicina
1 800 Ft
4,66 EUR, 5,14 USD
Raoul Heinrich Francé 5 műve, 2 kötetben: A növények érzéki és szerelmi élete. Ford.: Pogány József. / A darwinizmus mai állása. Ford.: Kovács Sándor. Természettudományi Könyvtár. Bp., 1913, Athenaeum, 311+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, sérült gerinccel, felvágatlan lapokkal. + Összehasonlító biológia. Ford.: Lambrecht Kálmán.; Élet a termőföldben. / Kerti séták. [Egybekötve]. Bp., [1926-1927], Athenaeum, 244+(4) p.; 150+(2) p. Átkötött félvászon-kötésben.