Megvehető
Kosárba Eltávolítás
20162.
478. Gyorsárverés maradékeladás
Könyvek: Természettudomány, medicina
4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
cca 1920 Agenda Médical Wellcome. Orvosi zsebnaptár. Londonban kiadott munka, tele magyar nyelvű szövegekkel, magyar orvosokról szóló francia nyelvű szövegekkel. Tanulmány: Orvosi tudomány a magyarok őseinél. London, cca 1917. Burroghs Wellcome & CIe. Aranyozott, dombornyomott Egészvászon kötésben.