Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 45

Strassnitzki, Schultz von,: Handbuch der Geometrie für Praktiker gemeinverständlich zunächst für das Selbststudium abgefaßt. Wien, 1850. Carl Gerold, 748p. Korabeli, aranyozott félbőr kötésben
20144.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
20145.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,33
10,29
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
Dr. Scheiner, J[ulius]: Népszerű asztrofizika. Fordította: Dr. Wodetzky József. Bp., 1916, Kir. M. Természettudományi Társulat, VI+2+840 p.+XVI t. Kiadói díszes egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötés, nagyon szép állapotban
20146.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Buday Kálmán: Kórboncolástan. I. általános rész. Bp., 1928, Universitas. Hiányzó kötéstáblák, viseltes állapotban.
20147.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Czelnai Rudolf: Az Országos Meteorológiai Szolgálat 125 éve (1870-1995). Bp., 1995, Országos Meteorológiai Szolgálat. Megjelent 800 példányban. Magyar és angol nyelven Kiadói papírkötés, gerincen és borító hátoldalán apró felületi sérülésekkel.
20148.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Th[omas] H[enry] Huxley: Előadások az elemi élettan köréből. Kir. M. Természettudományi Társulat IV. kötet. Ford.: Magyar Sándor. Bp., 1873, Természettudományi Társulat, XXIII+293+3 p. Korabeli félvászon kötésben, ex librissel
20149.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
Kerékgyártó Árpád - Mohay Ádám: [Természetrajz 1-2]. 1. kötet: Az ember és az állatok természetrajza a fiú- és leányközépiskolák számára, 2. kötet: A növények természetrajza a fiú- és leányközépiskolák számára", stb.). Második kiadás. 196 ábrával. Az ujakat Csapody Vera és Győrgyffy György rajzolta.  Bp. 1934. Szent István Társ. 212 + 114 l. 2 t Kiadói aranyozott félbőr kötésben
20150.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
20151.

Raoul Heinrich Francé 5 műve, 2 kötetben: A növények érzéki és szerelmi élete. Ford.: Pogány József. / A darwinizmus mai állása. Ford.: Kovács Sándor. Természettudományi Könyvtár. Bp., 1913, Athenaeum, 311+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, sérült gerinccel, felvágatlan lapokkal. + Összehasonlító biológia. Ford.: Lambrecht Kálmán.; Élet a termőföldben. / Kerti séták. [Egybekötve]. B...

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
20152.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
9,84
10,86
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
20153.

Semon, Richard: Die Mneme als erhaltendes Prinzip im Wechsel des organischen Geschehens. [Lipcse] Leipzig, 1908. Verlag von Wilhelm Engelmann (Druck von Breitkopf & Härtel). [2] + XV + [1] + 391 + [1] p. Richard Semon (1859-1918) német zoológus, emlékezetkutató. Az ókori múzsa, az emlékezésért felelős Mnémoszüné nevéből elvolt Mnémé fogalmának népszerűsítője. Az evolucionista zoológus Richard Semo...

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
1943 Értesítő az Erdélyi Múzeum-Egyesület Orvostudományi Szakosztályának munkájáról. 54. köt. Szerk.: Dr. vitéz Berde Károly és Dr. Krompecher István. Kolozsvár, 1943, Erdélyi Múzeum-Egyesület Orvostudományi Szakosztálya (Minerva-ny.), 157+(3) p.+ 19 (fekete-fehér képek) t. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, belül nagyrészt jó állapotban, intézményi bélyegzőkkel.
20154.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
20155.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

478. aukció:

Megtekintés: november 18 - november 21. között;

Tételek átvétele: november 25-én 12 órától;

Fizetési határidő: december 6.

Elszámolás: december 11-től

  Események