Állathatározó I-II. köt.: Szerk.: Móczár László. Bp., 1969, Tankönyvkiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötések, az I. kötet kissé szakadt kiadói papír védőborítóban, a II. kötet laza, kissé sérült kötéssel.
cca 1920 Agenda Médical Wellcome. Orvosi zsebnaptár. Londonban kiadott munka, tele magyar nyelvű szövegekkel, magyar orvosokról szóló francia nyelvű szövegekkel. Tanulmány: Orvosi tudomány a magyarok őseinél. London, cca 1917. Burroghs Wellcome & CIe. Aranyozott, dombornyomott Egészvászon kötésben.
Richmond, Donald E(verett): The Dilemma of Modern Physics: Waves or Particles? New York, (1935). G. P. Putnam's Sons. XIII + [14]-120 p. + 2 t. Első kiadás. Donald Everett Richmond matematikus, a Williams College tanársegédjének kvantumelméleti előadásai, oldalszámozáson belül néhány szövegközti ábrával. Feliratozott kiadói egészvászon kötésben, enyhén sérült kiadói védőborítóban. Jó példány.