Könyvek: Történelem

Tételek száma: 188

Thewrewk-Pallaghy Attila: A főpapi vagyon sérthetetlenségéről. Bp., 1932, szerzői kiadás (Sárkány-ny.), 24 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval, régi intézményi bélyegzővel, egy lapon tollas bejegyzésekkel, foltokkal.
19283.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Kelet - A Magyarországi Symbolikus Nagypáholy közlönye 35. évfolyam 5. szám 1950 május 1 + A munka éve - A Magyarországi Symbolikus Nagypáholy főtitkári jelentése az 1947. évről, folttal, szakadással.
19284.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Miller's Antiques Checklist Furniture. London, 1991, Mitchell Beazley. 192 p. Angol nyelven Kiadói keménykötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban, angol nyelven. Átfogó kiadvány az antik bútorok témakörében, színes és fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált.
19285.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
19286.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Bodley, John Edward Courtenay: Francziaország. I-II. köt. Ford. Darvai Móricz. Átnézte Angyal Dávid. Bp.,1899-1900., MTA, XXXI+360 p.; VIII+574 p. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, Müller-kötés, kissé kopott borítóval.
19287.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
19288.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Hendrik Willem van Loon: Az emberiség története az ősembertől napjainkig. Ford.: Fülöp Zsigmond. Bp., 1927, Novák Rudolf és Társa, 472+(8) p.+ 5 (színes) t. Második kiadás. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé koszos borítóval, helyenként foltos lapokkal.
19289.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
19290.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
19291.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Sugár Gusztáv: A néprádiótól a műholdas televízióig. Bp., é. n., Ajtósi Dürer Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban. + Simándi Irén: Politika, társadalom, gazdaság a Magyar Rádióban 1953-1956. Bp., 2016, gondolat, papírkötés.
19292.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,70
6,29
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
19293.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Philip Allen: Atlaszok atlasza. Ahogy a térképkészítő látja a világot. Atlaszok a Birminghami Központi Könyvtár Cadbury Gyűjteményéből. Ford.: Bíró Eszter. Bp., 1994., Budakönyvek. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19294.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

478. aukció:

Megtekintés: november 18 - november 21. között;

Tételek átvétele: november 25-én 12 órától;

Fizetési határidő: december 6.

Elszámolás: december 11-től

  Események