Könyvek: Történelem Tételek száma: 188
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3262859
19295
478
Books: History
Varga János (szerk.): Adalékok a CSEMADOK XII. országos közgyűléséhez 1977. 1977, h.n., CSEMADOK KB Titkársága. 116 p. Kiadói félvászonkötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3257762
19296
478
Books: History
Gaali Zoltán: A székely ősvárak története, mondája és legendája I-II. Bp., 1993, Makkay Zoltán Könyvkiadóvállalata. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
3198534
19297
478
700
Books: History
Csanádi - Nagyváradi - Winkler: A magyar repülés története. Bp., 1977, Műszaki Könyvkiadó. Második, bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
700 Ft
700 800 900
3198368
19298
478
Books: History
Debreczeni József: Az új miniszterelnök. (Gyurcsány Ferenc). Bp., 2006, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
3198410
19299
478
900
Books: History
László Gyula: A honfoglaló magyar nép élete. Bp., 1988, Múzsák. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
900 Ft
900 1 000 1 200
3258701
19300
478
Books: History
Seress László: Napoleon. Karriérek. Bp., 1912, Karriérek Kiadóhivatala, 1 (címkép) t. + 245+(3) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopással még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3213917
19301
478
Books: History
Kenneth Clark: Nézeteim a civilizációról. Ford.: Falvay Mihály. Bp.,1985, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
3260966
19302
478
Books: History
Szendrő Ferenc (szerk.): 1848-1948. Száz év a szabadságért. Bp., 1848, Dolgozók Kultúrszövetsége. Félvászon kötés, viseltes állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3258273
19303
478
Books: History
Idézetek Mao Ce-Tung elnöktől. Peking, 1968, Idegen Nyelvű Könyvek Kiadója. Kiadói nyl-borítóban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
3206169
19304
478
900
Books: History
Dr. Temesváry Ferenc: "Midas csináltatta aranyos szerszámját". Kaposvár, 1969, Somogy Mezei Múzeumok Igazgatósága, foltos, sérült papírkötés. Benne Haranghy Miklós grafikájával. A szerző által ALÁÍRT. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
900 Ft
900 1 000 1 200
3216129
19305
478
Books: History
Németh Andor: Metternich vagy a diplomácia magas iskolája. Bp., 1938, Grill Károly. Kiadói papírkötés, kopott, hiányos borítóval, névbejegyzéssel, címlaphiánnyal. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3172489
19306
478
Books: History
Gróf Teleki Pál: Magyar politikai gondolatok. Nemzeti Könyvtár 42-43. szám. Bp., 1941, Stádium, 137+3 p. Kiadói tűzött papírkötés, foltos, az utolsó két lap (tartalomjegyzék) hiányzik, ajándékozási bejegyzéssel. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Események