Licitálható
6 000 Ft
15,54 EUR, 17,14 USD
6 500 Ft
Baktay Ervin (1890-1963): A boldog völgy országa. Barangolások Kasmirban. A szerző, Baktay Ervin (1890-1963) orientalista, író, szerkesztő, India-kutató és India-utazó és Hagyits Anna (?) által DEDIKÁLT példány! A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., [1934], Franklin-Társulat, 1 t.+ 220+(2) p.+ 28 (kétoldalas fekete-fehér képtáblák) t.+ 2 térkép. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval és gerinccel, laza kötéssel.
1.000 Ft-ig | 100 Ft |
5.000 Ft-ig | 200 Ft |
10.000 Ft-ig | 500 Ft |
20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
1.000.000 Ft felett | 100.000 Ft |