Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 127

Radó Richárd: Pest-budai emlékek a XIX. századból. Bp., 1941, Rózsavölgyi és Társa. Kiadói restaurált papírborító, félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
19048.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
19049.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Orbán Balázs: A Székelyföld leírása. I-II. köt. (Reprint kiadás, kísérőfüzettel). Bp., 1982, Helikon - Magyar Könyvkiadók és Könyvterjesztők Egyesülése. Kiadói egészvászon-kötés, viseltes, kopott kiadói papírtokban.
19050.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Kornis Péter: Színek, fények, Magyarország. Colors, Lights, Hungary. Farben, Licht, Ungarn. Nemeskürty István szövegével. A szerző, művész, Korniss Péter (1937-) Kossuth-díjas és Pulitzer-emlékdíjas fotográfus, fotóriporter által ALÁÍRT példány. [Bratislava], 2006, Slovart. Gazdag képanyaggal illusztrált. CD-melléklet nélkül. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, jó állapotban.
19051.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Szakál Aurél (szerk.): Kiskunhalas almanach. Városismertető az ezredfordulós Kiskunhalasról. Kiskunhalas, 2002, Kiskunhalas Város Önkormányzata. 832 p. Fekete-fehér fotókkal, térképekkel, ábrákkal gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, hátsó borító élén apró sérüléssel, előzéklapon apró szakadással.
19052.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
19053.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Rácz István: Hajdúnánás története. Hajdúnánás, 1973, Alföldi Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
19054.

Licitálható
Kikiáltási ár:
700 Ft
1,81
2,00
Minimális ajánlat:
700 Ft
700 800 900
Komarnicki Gyula: A Magas-Tátra hegyvilága. (Hegymászó- és turistakalauz). Bp., 1978, Sport. Térkép-mellékletekkel. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban, az elülső szennylapon ajándékozási bejegyzéssel.
19055.

Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
Börzsöny néprajza. Studia Comitatensia 5. Szerk.: Ikvai Nándor. Szentendre, 1977, Pest megyei Múzeumok Igazgatósága. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé viseltes borítóval. Megjelent 800 példányban.
19056.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Felső-Tiszavidék. Szerk.: Kecskés Péter. Szabadtéri Néprajzi Múzeum Tájegységei 1. Szentendre, 1978. A Szabadtéri Néprajzi Múzeum kiadása. Kiadói papírkötésben, fekete-fehér fotókkal illusztrált.
19057.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
19058.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Sándor P. Tibor (szerk.): Micsoda város! Karikatúrák a 125 éves Budapestről. A Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár Budapest Gyűjteményének kiállítása. Bp., 1998. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
19059.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

478. aukció:

Megtekintés: november 18 - november 21. között;

Tételek átvétele: november 25-én 12 órától;

Fizetési határidő: december 6.

Elszámolás: december 11-től

  Események