Halliburton, Richard: Varázscsizmában a Föld körül. Ford.: Görög Imre. Bp., [1938], Tolnai, 224 p. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, az elülső borító felső sarkán kis törésnyommal.
Török András: Budapest könyv avagy Simplicissimus szerint a világ. Felvidéki András térképeivel és rajzaival. Bp., 2012, Park. 3. kiadás. Kiadói papírkötés.
Riemann, Gottfried und Schröder, Klaus Albrecht (szerk.): Caspar David Friedrich Bis Adolph Menzel. Aquarelle Und Zeichnungen der Romantik. München, 1990, Prestel. 283 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben.
Dr. Bodnár Gyula: A Csepelsziget körül. Budapest székesfőváros iskolai kirándulóvonatai 25. Bp., 1941, Bp. Székesfőváros házinyomdája, 16 p. II. kiadás. Kiadói papírkötésben, sérült gerinccel, borító hátoldala sérült.
Hajdúböszörmény 1609-2009. Történelmi képeskönyv. Összeáll.: Dr. Lázár Imre. Hajdúböszörmény, 2009,Hajdúböszörmény Város Önkormányzata. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.