4 000 Ft
14
Magyar-latin misszále az év minden napjára. Ford., bevezetésekkel és magyarázatokkal ellátta: Szunyogh Xavér Ferenc. Bp., 1944, Szent István-Társulat, 1488 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, sérült védőborítóval.