Megvehető
Kosárba Eltávolítás
2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Schaff Fülöp: Krisztus személyisége, azaz: emberiségének tökéletes volta Istensége kezességeül tekintve. Ford.: Kecskeméti Ferenc. Bp., 1885, Hornyánszky Viktor, VI+(2)+203+(3) p. Félvászon-kötésben, kissé sérült, kopottas borítóval.