cca 1979 előtt készült felvételek Bujtor István (1942-2009) színművészről, két filmből 3 db vintage produkciós filmfotó, ezüst zselatinos fotópapíron, filmcímek a képek hátoldalán, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, 17,5x29,8 cm és 20,5x29 cm között
1899 Báró Bene (Berényi) Ida (1879-1951) és Juhász Béla (1874-1967) miskolci földbirtokos esküvői portréi, 2 db. Színezett, festett fotó, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 65x49 (x2) cm
Sárdy János (1902-1959) színművészről készült 71 db fotó. Színpadi szerepek, filmszerepek, portré fotók, néhány darab autográf aláírásaikkal. Szépen gyűjtve, berakóban
Dorothy Hickling (1880-1946): Alfred Hugh Fisher (1867-1945) angol realista festőművész portréfotója, a művész által dedikálva, a fotós aláírásával jelezve.
1936 A Darányi-kormány tagjai eskütételüket követően, balról jobbra: Hóman Bálint vallás- és közoktatásügyi miniszter, Bornemisza Géza kereskedelem- és közlekedésügyi miniszter, Lázár Andor igazságügy-miniszter, Kánya Kálmán külügyminiszter, Rőder Vilmos honvédelmi miniszter, Fabinyi Tihamér pénzügyminiszter, Kozma Miklós belügyminiszter. Amerikai sajtófotó (Associated Press Photo, New York), a há...
cca 1900 Friedrich August von Kaulbach (1850-1920) híres német festő női portréja után készült reprodukciós fotó, keményhátú vintage fotó, Hanfstaengl szárazpecséttel jelzett felvétele, apró felületi sérülésekkel, 39x28 cm