cca 1925 Bp., Bulyovszky utcai reáliskola tanulóinak csoportképe, nagyméretű, kartonra kasírozott fotó Kirschweng Lajos budapesti műterméből, sérült, ázásnyommal, 16x22 cm (karton: 28,5x34,5 cm)
cca 1986 MTI sajtófotók, össz. 20 db (2x10), különféle témában, 27x19 cm és 25x21 cm körüli méretben, a Szegedi Kenderfonógyár részére címzett borítékokban.
cca 1974 ,,Merénylők" című francia - olasz - NSZK film jelenetei és szereplői, 12 db vintage produkciós filmfotó ezüst zselatinos fotópapíron, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, két képnek a sarkán hajtásnyom, 24x30 cm
1930-31 A debreceni tanítóképző 75 éves jubileuma alkalmából végzett növendékei, tablófotó kartonra ragasztva, tanárok közt Gáborjáni Szabó Kálmán (1897?1955) és Ecsedi István (1885-1936) etnográfus, a Déri Múzeum alapító igazgatója, sarkában gyűrődésekkel, törésekkel. 28x38 cm
1907 Az eperjesi áll. tanítóképző intézet 1906/7. évben képesített növendékei, rajta Csatáry Ágost (1859-1922) orvos, egyetemi magántanár, Ludmann Paula festőnő, Tergina Gyula (1856-1929) bölcseleti doktor, Révfy Géza (1868-1941) nótaszerző, Frenyó Lajos (187-1944) könyvtáros, kartonra kasírozott fotó, 25×33 cm
Juan Gyenes, eredetileg Gyenes János (1912-1995): Beethoven IX. szimfónia 1989. Eredeti vintage nagyítás. j.n. Reprodukálva: Gyenes: Zene és fény képekben. MNG, 1989. 30x40 cm apró beszakadással