cca 1900 Czullik Inez, Czullik Ágost, a Liechtenstein hercegi kertek igazgatója lányának fotója, keményhátú fotó Luckhardt bécsi műterméből, hátoldala sérült, 16,5×10,5 cm
1865 Szilágyi Ferenc (1797-1876) történész, tanár, újságíró, az MTA levelező tagja; vizitkártya Schrecker Ignác (1834-1888) pesti műterméből, alja vágott, 9,5x6 cm
cca 1975-1990 Keresztury Dezső (1904-1995) író, költő, korábbi vallás- és közoktatásügyi miniszterről készült össz. 15 db fotó, közte 2 db fotó 1987 Könyvhét (Bp.) és 1 db fotó Babits centenáriummal kapcsolatos, többen beazonosítandó személyekkel, jelzés nélkül, részben a hátoldalán feliratozott és datált, 9x9 és 14x9 cm közötti méretekben
cca 1900 Bukovinszky István, az érsekújvári főgimnázium (Szent Ferenc-rendi katolikus gimnázium) tanára, kabinetfotó Goszleth István budapesti műterméből, a hátoldalon feliratozva, kissé viseltes állapotban, 17x11 cm