Hajózás, Balaton

Tételek száma: 24

Vezető a keszthelyi Georgikon Majormúzeumhoz. Keszthely, 1976, Magyar Mezőgazdasági Múzeum - Georgikon Majormúzeum. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
17015.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
Zákonyi Ferenc - Illés István - Horváth Ferenc: A balatoni üdülőkörzet természeti értékei. Bp., 1985, Országos Környezet- és Természetvédelmi Hivatal. Kiadói papírkötés.
17016.

Licitálható
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,33
2,57
Minimális ajánlat:
900 Ft
900 1 000 1 200
1929 Magyar hajós-naptár. Folyamhajózási évkönyv 1929. IV. évf. Kiadja a Magy. Kir. Folyam- és Tengerhajózási Rt. Hajótisztek Társasköre. Bp., Stephaneum-ny. Kihajtható mellékletekkel. Korabeli félvászon-kötésben, viseltes állapotban, tulajdonosi bejegyzéssel.
17017.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
cca 1910 A Balaton és környéke a Balaton keleti medencéje, Tihany térkép 61x45 cm
17018.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Katona Csaba: Deák Ferenc és Balatonfüred. Balatonfüred, 2004, Balatonfüred Városért Közalapítvány. 113p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
17019.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
cca 1910 A "Hattyú" termesgőzös (1869-1918) egy Duna-parti kikötőben, színezett korabeli fotónegatív üvegtokban, békebeli hangulatban, 8,5×8 cm
17020.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
cca 1910 Kajakozók a Dunán, 3 db fotó, egyik sarkán sérülés, 9×12 cm
17021.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
cca 1930/40 Fotó hajóra szerelt szent korona makettel, 8,5x6 cm
17022.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
1934 A Balatoni társaság országos elnöke, József Ferenc királyi herceg felkapaszkodik a Szentgyörgy-hegyi menedékházba, a háttérben Kisapáti és Nemesgulács házaival, fotó hátoldalon részletes leírással, szép állapotban, 13×9 cm
17023.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
1944 Balatonföldvári móló légifotója, 10x12 cm
17024.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
cca 1905 Sió csatorna, feliratozott keményhátú fotó 12x9 cm
17025.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Lóczi Lóczy Lajos: A Balaton környékének geológiai képződményei és ezeknek vidékek szerinti telepedése. A Balaton tudományos tanulmányozásának eredményei I. köt.: A Balatonnak és környékének fizikai földrajza I. rész: A Balaton környékének geologiája és morfológiája. I. szakasz. Bp., 1913., Magyar Földrajzi Társaság Balaton-Bizottsága,(Kilián Frigyes-ny.), VIII+2+617 p.+1 (kihajtható melléklet) t. +I-II+IV-X t. Átkötött félvászon-kötés, hiányzó táblákkal (III., XI-XV. t.)
17026.

Lóczi Lóczy Lajos: A Balaton környékének geológiai képződményei és ezeknek vidékek szerinti telepedése. A Balaton tudományos tanulmányozásának eredményei I. köt.: A Balatonnak és környékének fizikai földrajza I. rész: A Balaton környékének geologiája és morfológiája. I. szakasz. Bp., 1913., Magyar Földrajzi Társaság Balaton-Bizottsága,(Kilián Frigyes-ny.), VIII+2+617 p.+1 (kihajtható melléklet) t....

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 500 Ft
24,61
27,14
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

478. aukció:

Megtekintés: november 18 - november 21. között;

Tételek átvétele: november 25-én 12 órától;

Fizetési határidő: december 6.

Elszámolás: december 11-től

  Események