Románia 1891. "I. Károly uralkodásának 25. évfordulója" bronz emlékérem. Szign.: Anton Scharff (64mm) T:XF,VF ph., oxidáció nyoma Romania 1891. "25th Anniversary of Carol I's Reign" bronze commemorative medallion. "CAROL I REGE AL ROMANIEI 1866 1891". Sign.: Anton Scharff (64mm) C:XF,VF edge error, corrosion mark
Románia 1900. "Alexandru Baicoianu 1875-1900 / A Bukaresti Városi Földhitel Társaság fennállásának 25. évfordulója" bronz emlékérem. Szign.: Mauriciu Carniol (64mm) T:XF,VF ph, patina, ü. Romania 1900. "Alexandru Baicoianu 1875-1900 / 25th Anniversary of the Urban Land Credit Society of Bucharest" bronze commemorative medallion. Sign.: Mauriciu Carniol (64mm) C:XF,VF edge error, patina, ding
Szlovákia 1994. "Kňazský Seminár - Biskupa Jána Vojtaššáka / Religioni et scientiis (Papi Szeminárium - Ján Vojtaššák püspök / Vallás és tudomány)" kétoldalas bronz emlékérem eredeti tokban (60mm) T:XF patina Slovakia 1994. "Kňazský Seminár - Biskupa Jána Vojtaššáka / Religioni et scientiis (Priestly Seminary - Bishop Ján Vojtaššák / Religion and science)" double-sided bronze medallion in original...
Szlovákia 1995. "II. János Pál pápa, Szlovákia, 1995 / Legyenek ezek a pillanatok megszentelve örökre" sárgaréz emlékérem. Szign.: Novotny (27mm) T:AU Slovakia 1995. "Pope John Paul II, Slovakia 1995 / May these moments be hallowed forever" brass commemorative medallion. Sign.: Novotny (27mm) C:AU
Szlovákia 2006. "II. Rákóczi Ferenc újratemetésének 100. évfordulója" kétoldalas fém emlékérem kapszulában, magyar nyelvű tájékoztatóval. "FRANCISCVS II RAKOCZI 1676-1735 / CASSOVIA - 1906 - 29. OCTOBER - 2006" (27mm) T:AU Slovakia 2006. "The 100th anniversary of the reburial of Ferenc II Rákóczi" double-sided metal medallion in capsule, with Hungarian description (27mm) C:AU
Szovjetunió 1983. "50 éve a szovjet tudományos és pedagógiai alkalmazottak rendszerében / A Szovjetunió Minisztertanácsának Legfelsőbb Tanúsítási Bizottsága" bronz emlékérem műanyag tokban (60mm) T:AU Soviet Union 1983. "50 years in the system of Soviet scientific and pedagogical employees / Supreme Certification Committee of the Council of Ministers of the USSR" bronze medallion in plastic case (...
Vatikán 1983. "Jean-Paul II / Mater Dei Czestochowa" Ni kétoldalas emlékérem (33mm) T:XF (PP) Vatican 1983. "Jean-Paul II / Mater Dei Czestochowa" Ni twosided medallion (33mm) C:XF (PP)
Ukrajna 1996. "Az Ukrán Nemzeti Bank Bankakadémiája - Szumi" ezüstpatinázott, részben festett emlékérem, kapszulában eredeti dísztokban (51mm) T:UNC Ukraine 1996. "Bank Academy of the Ukranian National Bank - Sumy" silver plated, partially painted commemorative medallion in original display case (51mm) C:UNC