Anton Scharff (1845-1903) 1874. "Kincsem" peremen jelzett Ag emlékérem. "KINCSEM 17.MAERZ 1874" (37,03g/45mm) T:XF a pegazus szárnyai mögött javított felület, ph. Hungary 1874. "Kincsem" Ag medallion with hallmark on the edge. "KINCSEM 17.MAERZ 1874". Sign.: Anton Scharff (37,03g/45mm) C:XF left from the pegasus' wings restored surface, edge errors Wurzbach 1070., Hauser 6604.
Sebestyén Sándor (1949-2010) 1989. "MÉE - 200 éves a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium / '... Én is a növendékük voltam...' 1810-1816" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
Sebestyén Sándor (1949-2010) 1989. "MÉE - 200 éves a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium / '... Én is a növendékük voltam...' 1810-1816" ezüstözött bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
Sebestyén Sándor (1949-2010) 1989. "MÉE - 200 éves a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium / '... Én is a növendékük voltam...' 1810-1816" jelzett Ag piedfort emlékérem (71,27g/0.835/42,5mm) T:AU (eredetileg PP) patina
Sebestyén Sándor (1949-) 1989. "MÉE - 200 éves a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium" bronz, ezüstpatinázott bronz, Ag és piedfort Ag emlékérem sor (35,48g, 70,14g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (PP) patina Adamo SU2
Solymári Valkó László (1909-1984) 1960. "Tessedik Sámuel - 1742-1820 - Emlékérem / A Magyar Agrártudományi Egyesületben a szocialista mezőgazdaságért kifejtett kiváló tevékenységért" kétoldalas, öntött bronz emlékérem, névre szóló gravírozással (82mm) T:AU