Megvehető
Kosárba EltávolÃtás
120 000 Ft
310,88 EUR, 342,86 USD
1916 Máramarossziget, M. kir. 5. sz. honvéd tartalékkórház emlékalbuma, benne fotókkal a kórház épületérÅ‘l, helyiségeirÅ‘l; a kórházban szolgálatot teljesÃtÅ‘krÅ‘l (katonaorvosok, nÅ‘vérek), köztük neves orvosokkal és nemesi származású személyekkel (Pflanzer-Baltin bárónÅ‘, Dr. Kuzmik Pál, Dr. Unterberg Hugó, Tallián Lala bárónÅ‘, stb.); valamint további képekkel (betegfelvétel, gazdasági udvar, stb.) Összesen 54 db fotóval (beragasztva, az albumlapokon feliratozva), 4x3,5 cm és 13,5x8,5 cm közötti méretben, zsinórfűzéses, vászonborÃtású albumban, 13x18,5 cm