Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 180

HRD vagy HRO jelzéssel: Női akt papagájjal. Festett üveg (Hinterglasmalerei), fakeretben, 48×30 cm
12184.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
Eladási ár:
5 000 Ft

Szandai Sándor (1903-1978): Geometria, 1959. Rézdomborítás, jelzett, paszpartuban. 19,5x19,5 cm.
12185.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
32 000 Ft
82,90
91,43

  Kosárba
  Eltávolítás
Lukács Lajos (1922-2006): Faragott kürt szarvas és címer ábrázolással, jelzett, h: 20 cm
12186.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57
Eladási ár:
10 000 Ft

Monumentális iraki fali dísz tál. Kézzel készített, aprólékos díszítéssel, jelzett, egy apró repedéssel. d: 75 cm
12187.

Megvehető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
57,14

  Kosárba
  Eltávolítás
Azonosítatlan jelzéssel: Tűzzománc fali dísz, vas lapon 20x20 cm
12188.

Megvehető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14

  Kosárba
  Eltávolítás
12 db kínai jáde kakas figura, eredeti dobozában egyenként 4,5 cm
12189.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
18
Eladási ár:
3 600 Ft

Óriási 12 személyes Berndorf alpakka evőeszköz készlet. Jelzett, komplett, három szintes, eredeti fa ládában, nagyon sok extra darabbal. Az alapkészletből két kés pótolt, de számos plusz darab is van a készlethez. Nagyon ritka így egyben. Kissé sérült, kulcsos fa ládában. 65x40x18 cm
12190.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
129,53
142,86
Eladási ár:
50 000 Ft

12191.

Megvehető
Kikiáltási ár:
38 000 Ft
98,45
108,57

  Kosárba
  Eltávolítás
Achille Gamba (olasz, 1881-1941) tervező, Edles Zinn gyár: Jugendstil nőfigurás zsebóratartó. cca 1910, ón, fa talapzaton, jelzett, m: 18,5 cm
12192.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
181,35
200,00
Eladási ár:
85 000 Ft

12193.

Megvehető
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
103,63
114,29

  Kosárba
  Eltávolítás
Munkácsy Mihály A Krisztus trilóga: Ecce Homo. Keresztszemes öltéssel készült monumentális kézimunka. Jelzett. Nagy méretű, dekoratív üvegezett keretben 78x130 cm
12194.

Megvehető
Kikiáltási ár:
200 000 Ft
518,13
571,43

  Kosárba
  Eltávolítás
Munkácsy Mihály A Krisztus trilóga: Golgota. Keresztszemes öltéssel készült monumentális kézimunka. Jelzett. Nagy méretű, dekoratív üvegezett keretben 84x125 cm
12195.

Megvehető
Kikiáltási ár:
200 000 Ft
518,13
571,43

  Kosárba
  Eltávolítás

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

478. aukció:

Megtekintés: november 18 - november 21. között;

Tételek átvétele: november 25-én 12 órától;

Fizetési határidő: december 6.

Elszámolás: december 11-től

  Események