1959-1962 Vendéglátás folyóirat 3 száma. Változó állapotban, az egyik borító foltos, szakadt. + 1961 Balaton. Bp., IBUSZ. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Papírkötés, szakadozott borítóval, sérült gerinccel.