1922 Ipari és kereskedelmi beszerzési források. Handels-Handbuch für den Orient. Alamanach Commercial Pour L'Orient. Szerk. a m. kir. Kereskedelmi Muzeum aligazgatója A[rmin] Sasvári. Bp., 1922, Pallas, 1 (térkép) t.+XXVIII.+784 p. Francia és német nyelven. Korabeli reklámokkal. Fekete-fehér szövegközti képekkel illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, volt könyvt...
1924 Magyarbánhegyes lóverseny, lókiállítás, tenyészlóvásár és labdarúgó mérkőzés József főherceg és Szabó István honvédelmi miniszter védnökségével. nagy méretű plakát 65x95 cm + a rendezvény programja
cca 1925 Venezia, 32 Quadri Artistici delle Galerie di Venezia / Velence, 32 művészeti reprodukciót tartalmazó album, kiadói dekoratív, harántalakú, zsinórfűzéses papírkötésben, kissé sérült borítóval, 22x31,5 cm
1927 Literatura almanachja. Beszámoló a szellemi életről. Bp., 1927, Lantos. Általános magyar könyvjegyzék második bővített és javított kiadásával. 806 p. Kiadói félvászonkötés, kissé sérült gerinccel, foltos gerinccel és borítóval, kissé sérült kötéssel.
8 db kisnyomtatvány: Városliget, Tíz éves a szabad Vác, Parthenon folyóirat 1927/XI. Székely György: Dürer Németországa, Császár Elemér: Irodalomtörténeti közlemények 46/2, Szinnyei József Magyar írók élete és munkái X/8-9. füzet 1905 Hornyánszky
1927 Marosvidék képes naptára és évkönyve az 1927. évre. Második évfolyam. Makó, Makói Friss Ujság-ny., 128 p. A borítón irredenta grafikával. Kiadói papírkötés, sérült, a hátsó borító hiányzik.
1928. Bécs és Alsó-Ausztria. Borítóterv: Hermann Kosel. / Wien und Niederösterreich. Bécs és Alsó-Ausztria szövetségi tartományok idegenforgalmi bizottsága. / Fremdenverkehrskommission der Bundesländer Wien und Niederösterreich. Sérült borítóval. / Mit beschädigtem Einband.
1928 Paris, Album Artistique, 40 Vues / Párizs nevezetességeit bemutató album 40 képpel, kiadói harántalakú papírkötésben, kissé sérült borítóval, 21x31 cm