1856 Az Esztergomi Bazilika felszentelése alkalmából kiadott nyomtatvány]. Sollemnia dedicationis basilicae Strigoniensis ad Beatam Mariam Virginem in coelos assumtam a scholis piis provinciae Hungariae et Transilvaniae celebrata pridie kalendas Septembres anno MDCCCLVI. Pestini, 1856, Beimel és Kozma. 8p.
1857 Nővilág. Hetilap a magyar hölgyek számára. 187. jan. 25. I. évf. 3. sz. Szerk.: Vajda János. Pest, Landerer és Heckenast-ny., egy lap hiánnyal (47/48), 33-46 p.
1859 Új Magyar Múzeum egyszersmind a Magyar Akadémia Közlönye. IX. évf. II. kötet. VII-IX szám. . Szerk.: Toldy Ferenc. Pest, 1859, Emich Gusztáv, 2 sztl. lev. 246-836 +2 p. Korabeli aranyozott félbőr kötésben, a számok nem egymás után kötve, utolsó kb 30 levélen folt.
Vegyes papírrégiség tétel, Zichy aláírás, Román királyt ábárzoló füzet, hajóprospektus, igazolvány, egy könyv - [Ludwig Heinrich von Nicolay (1737-1820)] Ludwig Heinrich Nicolai: Vermischte Gedichte. Zweyter Theil. Ofen [Buda], 1785, Joh. Thomas Edler von Trattern, 2+277 p. Neueste Auflage. Német nyelven. Korabeli egészbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült, részben hiányos gerinccel, címkép hián...
cca 1880 Album von Karlsbad 42 lapos litografált leporelló, kb 50 képpel a városról. Aranyozott egészvászon kötésben 15x10 cm / Album von Karlsbad 42 pages lithographed leporello, with about 50 pictures of the city. Gilded full canvas binding 15x10 cm
cca 1880-1900 2 db politikai, választási témájú fénynyomat, Szemlér Mihály és Bihari Sándor festményei után, jelzettek a nyomaton, kisebb lapszéli sérülésekkel, lapméret: 41x30 cm és 28,5x40,5 cm