cca 1900 Címerek (Osztrák-Magyar Monarchia, német és amerikai államok, stb.), 5 db színes melléklet a Meyers Konversations-Lexikon 5. kiadásából, részben sérült lapszélekkel, 24x30,5 cm és 24x15 cm
cca 1900 Egyházi relikviákról, műtárgyakról, oltárakról készült reprodukciós nyomatok, össz. 20 db, francia nyomtatott feliratokkal, néhányon magyar ny. ceruzás feliratokkal (Esztergom, Kolozsvár stb.), néhány lap széle kissé sérült.
cca 1900 Szőlészettel, borászattal kapcsolatos nyomtatványok: Körrendelet a szöllővessző forgalom tárgyában. 11p, + Szabályzat a központi mintapincze felállításáról 4p. + 1909 Meghívó verseczi borvásár és kiállításra, + 1912 Nagykőrös fogyasztási és italadó rendelet
1904 Jász-Nagykun-Szolnok vármegye községeinek egymástól való távolságát feltüntető kilométer táblázat. Szolnok, 1904, Háy Géza-ny., 54 p. Kiadói papírkötés, sérült, az utolsó lap különvált a fűzéstől.