Térképek Tételek száma: 142
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3257329
17277
478
Maps
1927 Gyöngyös és Verpelét környékének térképe, 1 : 75.000, M. Kir. Állami Térképészet, 62x47 cm 3257349
17278
478
Maps
1866 A Königgrätzi csatatér térképe. Litográfia - Plan des Schlachtfeldes von Königgrätz (3. Juli 1866) 75x66 cm Beszakadásokkal még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
3257820
17280
478
Maps
Albert van Kampen: Orbis Terrarum Antiquus in scholarum usum descriptus. Gotha, 1848, Justus Perthes, 2 p.+16 t. Kiadói kopott félvászon-kötés, laza kötéssel, 25,5x29,5 cm 3257447
17281
478
Maps
cca 1840 A katonai határőrvidék rézmetszetű térképe vászonra kasírozva 64x41 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
3257014
17282
478
Maps
cca 1870 Steihauser - Köke: Az Osztrák-Magyar birodalom kőnyomatos térképe 3 db egyforma, berajzolásokkal. Lapméret 28x25 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
2980169
17283
478
Maps
cca 1942 Magyarország közigazgatási térképe 1918-ban, az 1942. évi határokkal. Tervezte és rajzolta: Kogutowicz Manó. 1 : 900.000. Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt. Hajtva, sérült, szakadásokkal 115x84 cm 3261488
17284
478
Maps
cca 1910 Magyar politikai térképe, 1:2.400.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet, üvegezett fa keretben, sérült, foltos, 29x41 cm, keret: 43x53 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
3261552
17285
478
Maps
cca 1917 Sonderkarten der Westfront. 1 : 250.000. (I. Ostende-Arras. II. Laon-Reims. III. Reims-Verdun. IV. Toul-Nancy. V. Colmar-Belfort.) Berlin, Gea Verlag GmbH. Német I. világháborús atlasz, 4 db kihajtható térképpel (az I. számú hiányzik). Kiadói papírborítóban, szakadásokkal. 3261523
17286
478
Maps
cca 1930-1940 A Soroksári Dunaág térképe. Vízisporttérképek 11. sz. 1 : 25.000. Bp., M. Kir. Állami Térképészet, 202x24,5 cm 3261006
17287
478
Maps
A Csehszlovák Köztársaság térképe, 1:1 500 000, vászontérkép, sérülésekkel, 32×64 cm 3257501
17288
478
Maps
8 db Budapest kerület/városrész térkép 3258046
17289
478
Maps
1942 Európai Oroszország térképe, 1 : 5.000.000, kiadja a M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, kisebb sérülésekkel, 92x63 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Események