https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 92

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
~1980. "A Vízgazdálkodás Kiváló Dolgozója" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés, miniatűrrel, eredeti tokban T:UNC
1
33488.

~1980. "A Vízgazdálkodás Kiváló Dolgozója" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés, miniatűrrel, eredeti tokban T:UNC

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
1
Eladási ár:
3 000 Ft
 
1987. "Kiváló Termelőszövetkezeti Dolgozó" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény, eredeti, sérült tokban, igazolvánnyal T:AU
1
33489.

1987. "Kiváló Termelőszövetkezeti Dolgozó" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény, eredeti, sérült tokban, igazolvánnyal T:AU

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
EUR
,
5,71
USD
Ajánlatok száma:
0
 
  Kosárba
  Eltávolítás
1995. "Tűzoltó Szolgálati Érem 10 év után" fém kitüntetés mellszalag nélkül (36mm) T:AU
1
33490.

1995. "Tűzoltó Szolgálati Érem 10 év után" fém kitüntetés mellszalag nélkül (36mm) T:AU

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
EUR
,
5,14
USD
Ajánlatok száma:
0
 
  Kosárba
  Eltávolítás
Bognár György (1944-) 1996. "A honfoglalás 1100 éves évfordulójának emlékére / Szent István királyunk és az első magyar pénz emlékére" jelzett Ag emlékérem díszkartonban (~5,8g/0.835/27mm) T:PP
1
33491.

Bognár György (1944-) 1996. "A honfoglalás 1100 éves évfordulójának emlékére / Szent István királyunk és az első magyar pénz emlékére" jelzett Ag emlékérem díszkartonban (~5,8g/0.835/27mm) T:PP

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
0
 
  Kosárba
  Eltávolítás
2009. 2xklf "MÉE" jelvény, bronz és ezüstpatinázott fém T:UNC
1
33492.

2009. 2xklf "MÉE" jelvény, bronz és ezüstpatinázott fém T:UNC

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
EUR
,
5,71
USD
Ajánlatok száma:
0
 
  Kosárba
  Eltávolítás
DN "I. István Gimnázium Kalocsa" zománcozott fém jelvény (42x31mm) T:XF
1
33493.

DN "I. István Gimnázium Kalocsa" zománcozott fém jelvény (42x31mm) T:XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,26
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
2
Eladási ár:
200 Ft
 
DN "GG" zománcozott bronz jelvény, hátlapon "REG 671782" sorszámmal (31x22mm) T:VF zománchiba
1
33494.

DN "GG" zománcozott bronz jelvény, hátlapon "REG 671782" sorszámmal (31x22mm) T:VF zománchiba

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
EUR
,
5,71
USD
Ajánlatok száma:
0
 
  Kosárba
  Eltávolítás
DN "Szent István denár / MÉE" tagsági jelvény, hátlapján a tulajdonos tagsági száma T:AU,XF
1
33495.

DN "Szent István denár / MÉE" tagsági jelvény, hátlapján a tulajdonos tagsági száma T:AU,XF

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
0
 
  Kosárba
  Eltávolítás
DN "Ifjúság a környezetért" festett fém kitűző (22mm) T:XF patina
1
33496.

DN "Ifjúság a környezetért" festett fém kitűző (22mm) T:XF patina

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,26
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
2
Eladási ár:
100 Ft
 
Angola 1976. "1976 - Május 1. - UNTA (Angolai Dolgozók Országos Szövetsége)" bronz emlékérem mellszalag nélkül T:XF Angola 1976. "Resistance in production 1976 - 1st of May - UNTA (National Union of Angolan Workers)" bronze medal without ribbon C:XF
1
33497.

Angola 1976. "1976 - Május 1. - UNTA (Angolai Dolgozók Országos Szövetsége)" bronz emlékérem mellszalag nélkül T:XF Angola 1976. "Resistance in production 1976 - 1st of May - UNTA (National Union of Angolan Workers)" bronze medal without ribbon C:XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
EUR
,
5,71
USD
Ajánlatok száma:
2
Eladási ár:
2 000 Ft
 
Csehszlovákia 1938. "Csehszlovákia megalakulásának 20. évfordulója 1918-1938" bronz kitűző. Szign.: Ladislav Majersky (~20x19mm) T:AU,XF patina Czechoslovakia 1938. "20th Anniversary of the founding of Czechoslovakia 1918-1938" bronze pin. Sign.: Ladislav Majersky (~20x19mm) C:AU,XF patina
1
33498.

Csehszlovákia 1938. "Csehszlovákia megalakulásának 20. évfordulója 1918-1938" bronz kitűző. Szign.: Ladislav Majersky (~20x19mm) T:AU,XF patina Czechoslovakia 1938. "20th Anniversary of the founding of Czechoslovakia 1918-1938" bronze pin. Sign.: Ladislav Majersky (~20x19mm) C:AU,XF patina

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
7 500 Ft
19,43
EUR
,
21,43
USD
Ajánlatok száma:
0
 
  Kosárba
  Eltávolítás
Csehszlovákia ~1980. "Körmöcbányai Pénzverde" műgyantás fém jelvény (6pcs) T:AU Czechslovakia ~1980 "Mincovňa Kremnica" resin metal badge (6pcs) C:AU
1
33499.

Csehszlovákia ~1980. "Körmöcbányai Pénzverde" műgyantás fém jelvény (6pcs) T:AU Czechslovakia ~1980 "Mincovňa Kremnica" resin metal badge (6pcs) C:AU

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
EUR
,
2,29
USD
Ajánlatok száma:
0
 
  Kosárba
  Eltávolítás

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

Aktuális híreink

478. aukció:


Megtekintés: november 18 - november 21. között;


Tételek átvétele: november 25-én 12 órától;


Fizetési határidő: december 6.


Elszámolás: december 11-től

  Események

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz