Megvehető
Kosárba Eltávolítás
33331.
478. Gyorsárverés maradékeladás
Külföldi emlékveretek, plakettek
8 500 Ft
22,02 EUR, 24,29 USD
Románia 1900. "Alexandru Baicoianu 1875-1900 / A Bukaresti Városi Földhitel Társaság fennállásának 25. évfordulója" bronz emlékérem. Szign.: Mauriciu Carniol (64mm) T:XF,VF ph, patina, ü. Romania 1900. "Alexandru Baicoianu 1875-1900 / 25th Anniversary of the Urban Land Credit Society of Bucharest" bronze commemorative medallion. Sign.: Mauriciu Carniol (64mm) C:XF,VF edge error, patina, ding