Telcs Ede (1872-1948) 1906. "Gróf Andrássy Gyula / Szoboremlékének lepelhullása alkalmából 1906" bronz emlékérem (69mm) T:AU,YF Hungary 1906. "Unveiling of the statue of Count Gyula Andrássy" double-sided bronze medallion. Sign: Ede Telcs (69mm) T:AU,XF HP 6073.
Telcs Ede (1872-1948) 1941. "A M. Numizmatikai Társulat fennállása 40. évfordulójára" bronz emlékérem (49,5mm) T:AU R! Hungary 1941. "For the 40th anniversary of the Hungarian Numismatic Society" bronze commemorative medal. Sign.: Ede Telcs (49,5mm) C:AU R!
Tóth Gyula (1893-1970) DN "A Magyar Történelmi Társulat Thaly Kálmánnak - 1906" egyoldalas bronz plakett (65,5x48mm) T:XF ph. Hungary 1906. "For Kálmán Thaly from the Hungarian History Society - 1906" one-sided bronze plaque. Sign: Gyula Tóth (65,5x48mm) C:XF edge error HP 6284.
Tóth Sándor (1933-) 1985. "Dr. Aczél György 1923-1984 / Magyar Kórházszövetség Kongresszusa Nyíregyháza 1985.X.3-5." bronz emlékérem (42,5mm) T:AU,XF CS 1.
Tóth Sándor (1933-) 1986. "Dr. Eisert Árpád 1911-1974 / Születésének 75. évfordulóján tanítványai és munkatársai '986" bronz emlékérem (121mm) T:UNC patina
Tóth Sándor (1933-) 1991. "JOANNES PAVLVS II P M IN HVNGARIA XVI XX AVG MCMXCI / BUDAPEST ESZTERGOM PÉCS MÁRIAPÓCS DEBRECEN SZOMBATHELY" kétoldalas bronz emlékérem II. János Pál pápa magyarországi látogatása alkalmából, tokban (42,5mm) T:AU