2020. "Vitéz-Nagybányai Horthy Miklós Magyarország Kormányzója / Kárpát-medencei Vitézi Rend 1920-2020" jubileumi aranyozott bronz emlékérem mellszalagon T:AU
Ausztria 1932. "Osztrák Háborús Emlékérem" bronz emlékérem mellszalag nélkül T:XF ph. Austria 1932. "Great War Commemorative Medal" bronze decoration without ribbon T:XF edge error
Ausztrália 2007. "Gallipoli homokja - Ausztrál Nemzetközösségi Haderő / Simpson és szamara" ezüstözött és aranyozott fém emlékérem eredeti, kissé sérült műanyag tokban (54mm) T:UNC Australia 2007. "Sands of Gallipoli - Australian Commonwealth Military Forces / Simpson and his donkey" silvered and gilt metal medal in lightly damaged, original plastic case (54mm) C:UNC
Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" aranyozott bronz kitüntetés eredeti mellszalagon T:AU,XF Bulgaria ~1933-1939. "European War Commemorative Medal 1915-1918" gilt bronze decoration with ribbon C:AU,XF