30043.
478. Gyorsárverés maradékeladás
Numizmatikai irodalom
60 000 Ft
Felszeghy Ferenc, Rátvay Imre, Petrichevich György, Dr. Ambrózy György (Szerkesztőbizottsági tagok) : A rendjelek és kitüntetések történelmünkben. Társadalmi Könyv- és Lapkiadó Vállalat, Budapest,1943-1944. Kiadói félvászon kötésben, használt állapotban. A borító viseltes, gerincen több helyen sérülések, több lapélen folt Ed.: Ferenc Felszeghy, Imre Rátvay, György Petrichevich, Dr. György Ambrózy: Orders and Decorations in Our (Hungarian) History. Társadalmi Könyv- és Lapkiadó Vállalat, Budapest, 1943-1944. Publisher's half-canvas binding, in used condition. The cover is worn, some damages on the spine, stains on a few pages.