Csiky Emil: A magyar pénzek verdehelyei történelmünkben, MÉE Csongrád Megyei Szervezete, Szeged, 1987. Használt, de jó állapotban, keménytáblás újrakötésben
Dobál Miklós (Szerk.): Numizmatika - Antik érmék a kezdetektől Kr.e. 7. sz. - Kr.u. 1453 - kisázsiai érmék görög érmék római érmék Bizánc pénzverése. Magánkiadás, 2010. Újszerű állapotban
Felszeghy Ferenc, Rátvay Imre, Petrichevich György, Dr. Ambrózy György (Szerkesztőbizottsági tagok) : A rendjelek és kitüntetések történelmünkben. Társadalmi Könyv- és Lapkiadó Vállalat, Budapest,1943-1944. Kiadói félvászon kötésben, használt állapotban. A borító viseltes, gerincen több helyen sérülések, több lapélen folt Ed.: Ferenc Felszeghy, Imre Rátvay, György Petrichevich, Dr. György...
Gergely Jenő - Héri Vera: Pápák emlékezete. Pápai érmek, rendjelek, kitüntetések és pénzek, Unikornis Kiadó. A kötet rendkívül jó állapotban, de sérült külső védőborítóva
Dr. Gohl Ödön: A magyar királyok koronázási érmei - Különlenyomat a Numizmatikai Közlöny XVI. kötetéből. Hornyánszky Viktor Cs. és Kir. Udv. Könyvnyomdája, Budapest, 1917.
H. Szabó Lajos: A Magyar Éremgyűjtők Egyesülete Emlékkönyve 1969-1999. Bp., 1999., Magyar Éremgyűjtők Egyesülete. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.