Dr. Unger Emil: "Magyar Éremhatározó: Középkor, Újkor, Erdély, Vegyes + Dr. Kupa Mihály, Ambrus Béla: Magyarország papírpénzei II. kötet + Pohl Artur: A későközépkori magyar pénzek verdejegyei" mind egy kötetbe kötve. Használt állapotban
Dr. Váradi István: A Szegedi Női Klinika Batizfalvy-éremgyűjteménye. Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Egyetem Szülészeti és Nőgyógyászati Klinikája - Organon, Szeged, 1996. Használt, de jó állapotban
1922-1942. Az Érem c. folyóirat 11db lapszáma bekötve, sérült borítóval és gerinccel, több oldalon aláhúzás vagy tollal írt bejegyzés, de egyébként korának megfelelő állapotban
A fémpénz is pénz - A forint és a Magyarországon forgalomban lévő valuták érméinek ismertetése. Szuper Pressz Kft., Bp., 1995. Közel újszerű állapotban,
A Magyar Nemzeti Múzeum éremtára állandó kiállításának vezetője. Összeállították: Az osztály tisztviselői. Budapest, 1933. Használt, de nagyon szép állapotban, gerincén sérülésekkel
A Magyar Népköztársaság kitüntetései. Összeáll.: Besnyő Károly, Ruda Ilona. Bp., 1966., Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötésben, külső védőborító nélkül
"Gróf Dessewffy Miklós barbár pénzei". Hornyánszky Viktor cs. és kir. udvari könyvnyomdája, Budapest 1910. A két kötet egybekötve, a második kötet törzsszövege és táblái fénymásolt oldalakon
Öt darabos Nudelman árverési katalógus tétel, benne: 3. Münz-Auktion - Magyar és Erdélyi Pénzek - Emlékérmek 2007.; 7. Auction - The Russian Sale 2009.; 12. Münz-Auktion - Magyar és Erdélyi Pénzek, Emlékérmek, Papírpénzek 2012.; 13. Münz-Auktion - Magyar és Erdélyi Pénzek, Emlékérmek, Papírpénzek 2013.; 15. Münz-Auktion - Magyar és Erdélyi Pénzek, Emlékérmek, Papírpénzek 2015. Mind újszerű vagy kö...
Az Érem; Értesítő; Országos Éremcsere-Közvetítés könyvecskék, 2005/1. (3xklf) + 2010/1. (3xklf) + 2011/2. (3xklf) + 2012/1. (3xklf) mind a három könyvből van minden év, tehát összesen 12xklf T:AU
Rainer Albert: Die Münzen der Römischen Republik. Regenstauf, Battenberg, H. Gielt Verlag & Publikationensservice GmbH, 2003. Közel újszerű állapotban.
Joe Cribb - Barrie Cook - Ian Carradice: The Coin Atlas - The World of Coinage from its origins to the present day. Macdonald, London, 1990. Közel újszerű, rendkívül jó állapotban